مشکل تخصیص زمین برای احداث مسکن در شهر جدید سهند وجود ندارد
مشکل تخصیص زمین برای احداث مسکن در شهر جدید سهند وجود ندارد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه در شهر جدید سهند بیش از ۱۴ هزار واحد مسکن در حال ساخت است، افزود: در شهر جدید سهند مشکلی از بابت تخصیص زمین وجود ندارد. جواد رحمتی در جلسه شورای مسکن استان، افزود: از ۱۰ هزار و ۶۸۸ متقاضی ثبت‌نامی در این شهر […]


معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه در شهر جدید سهند بیش از ۱۴ هزار واحد مسکن در حال ساخت است، افزود: در شهر جدید سهند مشکلی از بابت تخصیص زمین وجود ندارد.

جواد رحمتی در جلسه شورای مسکن استان، افزود: از ۱۰ هزار و ۶۸۸ متقاضی ثبت‌نامی در این شهر برای طرح اقدام ملی مسکن، ۶ هزار و ۵۸۵ نفر واریز وجه داشته اند.

وی تاکید کرد: تمامی واحدهای نهضت ملی مسکن باید در زمین های مطلوب ساخته شوند تا پس از ساخت، واحدها از نظر موقعیت جغرافیایی و کیفیت سازه با مشکل مواجه نشود.

وی گفت: ضروری است تامین زیرساخت‌های لازم برای این پروژه‌ها از جمله آب، برق و گاز همزمان با اجرای آنها مورد توجه جدی مسئولان مربوطه قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: ۲۷۱ هزار و ۸۳۶ متقاضی طرح های نهضت ملی مسکن و اقدام ملی تولید مسکن در استان در سامانه های مربوطه ثبت نام کردند.

وی افزود: از این تعداد ۵۶ هزار و ۵۰ نفر متقاضی حایز شرایط بوده و ۳۴ هزار و ۷۹۷ نفر نیز تایید نهایی شده اند.

وی ادامه داد: ۱۶ هزار و ۶۴۰ متقاضی اقدام به افتتاح حساب کرده و ۱۰ هزار و ۱۱۷ متقاضی نیز واریز وجه داشته اند.