مشکلی که دستیار خمز برای تراکتور فراهم کرد
مشکلی که دستیار خمز برای تراکتور فراهم کرد

خواکین با توجه به شناخت قبلی‌اش از فوتبال ایران لیست خمز را تکمیل کرده بود. به گزارش قلم پرس،از تبریز، جذب علی شجاعی از تیم نساجی برای خیلی از هواداران تراکتور این سوال را مطرح کرده بود که این بازیکن چطور در لیست “خمز” قرار گرفته است. باشگاه تراکتور تاکید دارد که تمامی جذب و […]خواکین با توجه به شناخت قبلی‌اش از فوتبال ایران لیست خمز را تکمیل کرده بود.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، جذب علی شجاعی از تیم نساجی برای خیلی از هواداران تراکتور این سوال را مطرح کرده بود که این بازیکن چطور در لیست “خمز” قرار گرفته است. باشگاه تراکتور تاکید دارد که تمامی جذب و همچنین جدایی بازیکنان با نظر سرمربی تیم و طبق لیست وی صورت گرفته است.

تحقیق خبرنگاراندر آذربایجان شرقی نشان داد که “خمز” به تنهایی لیست بازیکنانش را تکمیل نکرده و خواکین دستیارش به وی کمک کرده است.

“خواکین آلبرتو” در سال ۱۳۹۸ به عنوان دستیار کالدورن مربی آرژانتینی به تیم پرسپولیس پیوسته بود. روی همین اصل از بازیکنان پرسپولیس شناخت کافی داشته و یکی از دلایلی که تراکتور بیشترین جذبش از پرسپولیس بوده با نظر “خواکین” بوده است.

در آن سال شجاعی بازیکن پرسپولیس بوده و به همین جهت در لیست “خمز” قرار گرفته و به تراکتور جذب شد. اما نارضایتی “خمز” از کیفیت این بازیکن سبب شد که مقدماتی جدایی اش از تراکتور فراهم و این هزینه ای بود که دستیارش برای تراکتور ایجاد کرده بود.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷