مشارکت حداکثری مصونیتی برای کشور خواهد بود
مشارکت حداکثری مصونیتی برای کشور خواهد بود

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان‌شرقی دقایقی پیش رأی خود را به صندوق انداخت. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله محسن مجتهدشبستری دقایقی پیش با حضور در حوزه اخذ رای مستقر در مسجد آیت‌الله انگجی تبریز، همزمان با دیگر مردم نام کاندیداهای منتخب خود را در مجلس بر برگه رای ثبت کرده […]

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان‌شرقی دقایقی پیش رأی خود را به صندوق انداخت.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله محسن مجتهدشبستری دقایقی پیش با حضور در حوزه اخذ رای مستقر در مسجد آیت‌الله انگجی تبریز، همزمان با دیگر مردم نام کاندیداهای منتخب خود را در مجلس بر برگه رای ثبت کرده و تعرفه خود را به صندوق اخذ رای انداخت.

وی با حضور پای صندوق رای در سخنان کوتاهی ضمن تاکید بر اینکه مشارکت حداکثری مصونیتی برای کشور خواهد بود، گفت: زندگی در سایه مصونیت اقتدار کشور را به دنبال خواهد داشت که با توجه به اوضاع منطقه و جهان می‌تواند گزینه بسیار مهمی برای امنیت کشور باشدو

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: این امنیت و اقتدار دست‌اندازی دشمن به جمهوری اسلامی را کوتاه کرده و امنیت و آرامش را برای کشور و دوستداران انقلاب اسلامی رقم می‌زند.

 آیت‌الله مجتهدشبستری حضور پرشور در انتخابات بی‌شک باعث ناامنی دشمنان در عرصه بین‌المللی و عزت و اقتدار و شادمانی دوستداران انقلاب می‌شود.

وی افزود: ملت ایران تا به امروز ثابت کردند حضور پرشور پای صندوق‌های رای دشمن‌شکن بوده و معتقدند نظام اسلامی خار چشم دشمن بوده گزینه‌ای اقتدارآفرین است.

امام جمعه تبریز تأکید کرد: ملت ایران همواره با وجود همه تهدید‌ها و تحریم‌ها در انتخابات مشارکت داشته و دژ نفوذناپذیری هستند که هر قدر فشار به کار گرفته شود، مستحکم‌تر گام برخواهند داشت.