به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مسابقات چهارجانبه فوتسال جام شهدای مدافعین سلامت(به‌مناسبت ولادت حضرت زینب و روز پرستار) به میزبانی باشگاه فرهنگی، ورزشی مقاومت تبریز برگزار شد. در این رقابت چهارجانبه؛ تیم‌ لیگ برتری امیدهای مس سونگون ورزقان، تیم‌های لیگ دسته یکی عقاب تبریز و آروین قالا ماکو و تیم مقاومت تبریز حاضر در […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مسابقات چهارجانبه فوتسال جام شهدای مدافعین سلامت(به‌مناسبت ولادت حضرت زینب و روز پرستار) به میزبانی باشگاه فرهنگی، ورزشی مقاومت تبریز برگزار شد.

در این رقابت چهارجانبه؛ تیم‌ لیگ برتری امیدهای مس سونگون ورزقان، تیم‌های لیگ دسته یکی عقاب تبریز و آروین قالا ماکو و تیم مقاومت تبریز حاضر در مسابقات کشوری حضور داشتند.

در دیدار نخست جام شهدای مدافعین سلامت، تیم مس سونگون ورزقان موفق شد با نتیجه ۳ بر یک تیم مقاومت تبریز را شکست دهد. در دیدار دوم نیز تیم آورین قالا ماکو موفق شد با نتیجه ۲ بر یک تیم عقاب تبریز را از پیش‌رو بردارد.

در دیدار فینال تیم لیگ برتری مس سونگون موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ تیم دسته یکی آورین قالا ماکو را شکست داده و عنوان قهرمانی را از آن خود کند. در دیدار رده‌بندی نیز تیم عقاب تبریز نیز با نتیجه ۴ بر یک تیم مقاومت را از پیش‌رو برداشت.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷