مرکز واکسیناسیون خودرویی در تبریز افتتاح شد/عکس
مرکز واکسیناسیون خودرویی در تبریز افتتاح شد/عکس

رکز واکسیناسیون خودرویی سپاه عاشورا با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و جانشین فرماندهی سپاه عاشورا در تبریز افتتاح شد.

به گزارش قلم پرس:سرتیپ دوم پاسدار اصغر عباسقلیزاده امروز چهارشنبه ۱۰ شهریورماه در آئین افتتاح مرکز واکسیناسیون خودرویی در سپاه عاشورا با بیان اینکه سپاه به عنوان نیرویی مقتدر، توانمند و مدافع انقلاب در هر موضوعی که نیاز بود، وارد میدان شده است، اظهار کرد: امروز نیز برای مقابله با ویروس منحوس کرونا با تمام توان در کنار سایر نهاد ها از جمله کادر درمان ایستاده ایم.

وی ادامه داد: طرح ابتکاری واکسیناسیون خودرویی عموم مردم یکی دیگر از گام های سپاه عاشورا در راستای پیشگیری از کرونا است که امروز افتتاح می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه عاشورا ادامه داد: راه اندازی ۱۱ مرکز واکسیناسیون عمومی از دیگر اقدامات سپاه عاشوراست که امیدواریم با همکاری و همراهی با کادر درمان شاهد ریشه کنی این ویروس منحوس باشیم.

این مرکز در مقابل ساختمان معاونت بهداشت و درمان سپاه عاشورا در اخر کوی منظریه تبریز آغاز به کار کرده و همه روزه از ساعت ۹ الی ۱۸ و در روزهای تعطیل نیز در صورت تامین واکسن از سوی وزارت بهداشت، آماده خدمات دهی به عموم مردم تبریز خواهد بود.

 

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا