به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، بارسلونا در یکی از حساس ترین بازی های هفته سی و چهارم لالیگا به مصاف والنسیا رفت و بانتیجه سه بر دو به پیروزی دست پیدا کرد. رونالد کومان به خاطر محرومیت در نشست خبری بعد از بازی شرکت نکرد و روی نیمکت تیم هم ننشست. الفرد […]

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، بارسلونا در یکی از حساس ترین بازی های هفته سی و چهارم لالیگا به مصاف والنسیا رفت و بانتیجه سه بر دو به پیروزی دست پیدا کرد.

رونالد کومان به خاطر محرومیت در نشست خبری بعد از بازی شرکت نکرد و روی نیمکت تیم هم ننشست.

الفرد شرودر، دستیار اول کومان بعد از بازی گفت: تیم شخصیت خود را نشان داد. ما گل اول را دریافت کردیم اما ناامید نشدیم و سه گل به ثمر رساندیم تا همچنان در کورس قهرمانی باشیم. گل خوردن همواره ناامید کننده است اما ما شخصیت تیمی خود را نشان دادیم و با قدرت جبران کردیم.

او ادامه داد: در دقایق پایانی اذیت شدیم چرا که والنسیا فاصله را به حداقل رساند. بازی کردن برابر والنسیا همواره سخت است اما ما به خوبی بازی را کنترل کردیم و در نهایت با شایستگی به سه امتیاز دست پیدا کردیم. ما به توانایی خود ایمان داریم و این بسیار مهم است. باید در بازی بعدی خود هم به پیروزی برسیم.

شرودر ادامه داد: در ماه ژانویه ما جزو مدعیان قهرمانی نبودیم اما اکنون هستیم. به بازیکنان خود ایمان داریم و برای قهرمانی تا آخرین لحظه تلاش خواهیم کرد.

انتهای پیام