مراکز نگهداری از معلولان در کشور به دلیل گرانی‌ها مشکلات مختلفی را تحمل می‌کند
مراکز نگهداری از معلولان در کشور به دلیل گرانی‌ها مشکلات مختلفی را تحمل می‌کند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به بررسی مشکلات کارگران هفت تپه با حضور نمایندگان آنها و رئیس سازمان خصوصی‌سازی، گفت: نماینده سؤال‌کننده از پاسخ‌های مسئولان قانع نشده و قرار شد این موضوع مجدداً پیگیری شود. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، زهرا ساعی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درباره جزئیات جلسه امروز این […]

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به بررسی مشکلات کارگران هفت تپه با حضور نمایندگان آنها و رئیس سازمان خصوصی‌سازی، گفت: نماینده سؤال‌کننده از پاسخ‌های مسئولان قانع نشده و قرار شد این موضوع مجدداً پیگیری شود.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، زهرا ساعی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درباره جزئیات جلسه امروز این کمیسیون، گفت: در این جلسه موضوع کارگران هفت تپه با حضور پوری‌حسینی رئیس سازمان خصوصی‌سازی توضیحاتی را در خصوص مشکلات این کارگران ارائه کردند. ضمن اینکه نماینده‌ای هم از کارگران هفت تپه حضور داشته و پس از توضیحات مسئولان، نماینده سؤال‌کننده که اینجانب باشم قانع نشدم و تلاش دارم تا مسئولان در این خصوص بیشتر پاسخگو باشند.

رئیس فراکسیون معلولان مجلس خاطرنشان کرد: در بخش بعدی مباحث مطرح شده در کمیسیون اجتماعی موضوع مشکلات جانبازان اعصاب و روان با حضور معاون درمان بنیاد شهید بررسی و تعداد دیگری از مسئولین این بنیاد توضیحاتی را در این خصوص ارائه کردند.

ساعی همچنین گفت: امروز ظهر هم جلسه‌ای با حضور مسئولانی از سازمان بهزیستی و تشکل‌های مردم‌نهاد و NGOهای فعال در حوزه معلولان با مدیریت فراکسیون معلولان برگزار شد.

نماینده مردم تبریز افزود: بحث اجرایی شدن قانون حمایت از حقوق معلولان با توجه به اینکه در اسفند ۹۶ در صحن علنی مجلس تصویب شده است از موضوعات بررسی شده در این جلسه بود ضمن اینکه قرار شد مکاتباتی با سازمان برنامه و بودجه و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور دریافت بودجه جهت اجرای این قانون صورت گیرد چرا که بخش عمده‌ای از اجرای این قانون نیازمند منابع مالی است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: مراکز نگهداری از معلولان در کشور به دلیل گرانی‌های اخیر با افزایش هزینه‌های بسیار روبه‌رو بوده و مشکلات مختلفی را تحمل می‌کند.