مراسم تکریم و معارفه دادستان نظامی جدید استان تهران برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه دادستان نظامی جدید استان تهران برگزار شد

خبرگزاری میزان – مراسم تکریم و معارفه دادستان نظامی جدید استان تهران صبح امروز سه شنبه ( هفده فروردین) برگزار شد، در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات غلامعباس ترکی دادستان سابق نظامی تهران، ناصر سراج به عنوان دادستان جدید نظامی تهران معرفی شد. حجت الاسلام والمسلمین بهرامى رئیس سازمان قضایى نیروهاى مسلح در این […]

خبرگزاری میزان – مراسم تکریم و معارفه دادستان نظامی جدید استان تهران صبح امروز سه شنبه ( هفده فروردین) برگزار شد، در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات غلامعباس ترکی دادستان سابق نظامی تهران، ناصر سراج به عنوان دادستان جدید نظامی تهران معرفی شد.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامى رئیس سازمان قضایى نیروهاى مسلح در این آیین با اشاره به کرامات ماه شعبان عنوان کرد: این ماه، ماهى است که باید به رضوان الهى برسیم و خداوند به ما بگوید که از ما راضى است و این مقام براى کسى است که اهل خشیت باشد.

رئیس سازمان قضایى نیروهاى مسلح خاطرنشان کرد: بزرگترین ثواب بعد از واجبات الهى در روایات، خدمت به مردم است؛ لذا ما باید هواى مردم را داشته باشیم.

وى اظهار کرد: در روایات آمده است که گواراترین نفع ایجاد امنیت و حفظ امنیت براى مردم است که این موضوع دست نیروهاى مسلح است.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامى در ادامه گفت: کار دادستان این است که به نیرو راه نشان دهد و در کنار ضابط باشد و آیین دادرسى کیفرى ما در این جهت بسیار درخشیده است.

رئیس سازمان قضایى نیروهاى مسلح اظهار کرد: امروز کسى را تکریم مى کنیم که ٢٠ سال در این عرصه خوش درخشیده است. صیانت نیروهاى مسلح نیاز به یک مجموعه منسجم قضایى دارد تا حافظان امنیت بتوانند کار خود را به درستى انجام دهند.

خبر در حال تکمیل است…