به گزارش ایسنا و به نقل از اشپیگل، شکست دور از انتظار تیم ملی فوتبال آلمان به مقدونیه شمالی باعث خشم فوتبال‌دوستان آلمانی شده است و موقعیت یواخیم لوو به عنوان سرمربی این تیم را به خطر انداخته است. این در حالی است که لوو قبلا اعلام کرده بود بعد از یورو ۲۰۲۰ از هدایت […]

به گزارش ایسنا و به نقل از اشپیگل، شکست دور از انتظار تیم ملی فوتبال آلمان به مقدونیه شمالی باعث خشم فوتبال‌دوستان آلمانی شده است و موقعیت یواخیم لوو به عنوان سرمربی این تیم را به خطر انداخته است. این در حالی است که لوو قبلا اعلام کرده بود بعد از یورو ۲۰۲۰ از هدایت تیم ملی آلمان کنار می‌رود و حالا از او خواسته شده است که قبل از یورو نیمکت آلمان را ترک کند. 

فلیکس ماگات، سرمربی پیشین بایرن مونیخ درباره موضوع جانشینی یواخیم لوو در تیم ملی آلمان گفت:  نکته مهم این است که ما نیاز به تغییر نگرش در پست مربیگری ملی داریم.  یک تورنمنت بسیار مهم در پیش است. ضروری است که اکنون باید به‌سرعت چیزی را تغییر دهیم. این سناریو تقریباً غیرممکن است که لوو قبل از یورو برکنار شود. البته، سران اتحادیه فوتبال آلمان پس از شکست شرم‌آور  برابر مقدونیه شمالی در مقدماتی جام جهانی، بسیار ناراحت و ناامید شدند.  

او در ادامه صحبت‌هایش گفت: من هانسی فلیک را بهترین گزینه برای جانشینی لوو می‌بینم. او با افتخاراتی که به دست آورده است توانسته خود را اثبات کند. هانسی فلیک در جریان است که نامزد اصلی جانشینی لوو محسوب می‌شود. او همه مزیت‌های گزینه‌های دیگر را دارد و به این دلیل که قبلاً در تیم ملی کار کرده است گزینه بسیار خوبی است.

در مجموع، با هدایت لوو تیم ملی آلمان ۱۹۱ مسابقه انجام داد که در آن‌ها ۱۲۲ پیروزی کسب کرد، ۳۲ شکست متحمل شد و ۳۷ بار مساوی کرد.

انتهای پیام