به گزارش ایسنا، اتحادیه جهانی کشتی از تصمیم هیات رییسه مبنی بر لغو رقابت‌های قهرمانی نوجوانان آسیا که مقرر شده بود در دهلی پایتخت کشور هند برگزار شود، خبر داد. در متن اطلاعیه ارسالی آمده است: هیات رییسه اتحادیه جهانی با توجه به شرایط شیوع کرونا در هند و برخی دیگر از کشورهای آسیایی ناچار به اتخاذ […]

به گزارش ایسنا، اتحادیه جهانی کشتی از تصمیم هیات رییسه مبنی بر لغو رقابت‌های قهرمانی نوجوانان آسیا که مقرر شده بود در دهلی پایتخت کشور هند برگزار شود، خبر داد.

در متن اطلاعیه ارسالی آمده است: هیات رییسه اتحادیه جهانی با توجه به شرایط شیوع کرونا در هند و برخی دیگر از کشورهای آسیایی ناچار به اتخاذ این تصمیم شده است.

«هیات رییسه با توجه به شرایط فعلی تصمیم به لغو این رقابتها گرفته است. هرچند که برگزاری مسابقات بین‌المللی همواره جزو اهداف اتحادیه جهانی کشتی قرار داشته اما حفظ سلامت ورزشکاران رده‌های پایه از اصلی‌ترین اولویت‌های این اتحادیه محسوب می‌شود. »

بر این اساس فدراسیون کشتی نیز تصمیم گرفت اردوی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان در ساوه را با توجه به لغو رقابت‌های آسیایی و همچنین مشکوک بودن چند کشتی‌گیر به ویروس کرونا، تعطیل کند.

انتهای پیام