لزوم بهره‌گیری از ظرفیت سرمایه‌گذاری در مناطق کم‌برخوردار تبریز
لزوم بهره‌گیری از ظرفیت سرمایه‌گذاری در مناطق کم‌برخوردار تبریز

به گزارش قلم پرس از تبریز، فریدون بابایی‌اقدم در جمع اهالی منطقه حیدرآباد اظهار کرد: اگر بخواهیم مروری به اقدامات صورت گرفته طی سال‌های اخیر در منطقه حیدرآباد داشته باشیم می‌توانیم به موضوع فاضلاب و آسفالت اساسی خیابان و کوچه‌های فرعی و … اشاره کنیم که در برخی مناطق با پیگری اهالی محله عملیاتی شده است. […]

به گزارش قلم پرس از تبریز، فریدون بابایی‌اقدم در جمع اهالی منطقه حیدرآباد اظهار کرد: اگر بخواهیم مروری به اقدامات صورت گرفته طی سال‌های اخیر در منطقه حیدرآباد داشته باشیم می‌توانیم به موضوع فاضلاب و آسفالت اساسی خیابان و کوچه‌های فرعی و … اشاره کنیم که در برخی مناطق با پیگری اهالی محله عملیاتی شده است.

وی در ادامه‌ی سخنان خود ابراز کرد: یکی دیگر از اقدامات پارک جنگی ارم بود؛ این محوطه که کاربری مسکونی شده بود بعد از چندین سال در دوره‌ی چهارم به کاربری فضای سبز برگرداندیم، این محدوده اکنون با ۱۲۰ هکتار ظرفیت و پتانسیلی برای شهر به شمار می‌رود.
بابایی‌اقدم بیان کرد: با اینکه مشکلات زیادی در منطقه حیدر آباد داریم اما می‌توان لاله پارک دوم شهر تبریز را در محدوده پارک جنگلی ارم احداث کرد.

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز عنوان کرد: در مناطق کم‌برخوردار تبریز، ظرفیت سرمایه‌گذاری می‌تواند در راستای توسعه شهر مورد استفاده قرار گیرد، بر همین اساس پارک جنگی ظرفیت بزرگی برای شهر تبریز و منطقه بوده که می‌توانیم در این محدوده از فرصت سرمایه‌گذاری استفاده کنیم.

بابایی‌اقدم در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص پروژه‌های دیگر این منطقه اظهار کرد: پروژه‌های موجود در منطقه ۴ به ویژه در محدوده حیدرآباد باید تعیین تکلیف شوند.

وی ادامه داد: آخرین مصوبه که در ۲۱ شهریور قطعی شده موضوع دوربرگردان هم‌سطح و دوربرگردان غیرهم‌سطح در این محدوده است که از شورای شهر در خصوص بودجه این پروژه تقاضا داریم اصلاحیه بزنند تا در سال آتی این مهم عملیاتی شود.

بابایی‌اقدم یادآور شد: موضوع خزانه‌داری متمرکز باید سال‌های پیش در شهرداری صورت می‌گرفت که این موضوع اکنون عملیاتی شده است و نقطه قوتی برایمان محسوب می‌شود.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱