لایروبی معابر و مسیل‌های واقع در سطح حوزه شهرداری منطقه ۹ تبریز
لایروبی معابر و مسیل‌های واقع در سطح حوزه شهرداری منطقه ۹ تبریز

لایروبی معابر و مسیل‌های واقع در سطح حوزه شهرداری منطقه ۹ تبریز با توجه به قرار گرفتن در فصل بارش باران، اقدامات لازم جهت پیشگیری از حوادث احتمالی و آبگرفتگی در دستور کار معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری منطقه ۹ قرار دارد. به گزارش شهریار، هادی بدری حامد با اعلام این خبر اظهار داشت: […]لایروبی معابر و مسیل‌های واقع در سطح حوزه شهرداری منطقه ۹ تبریز

با توجه به قرار گرفتن در فصل بارش باران، اقدامات لازم جهت پیشگیری از حوادث احتمالی و آبگرفتگی در دستور کار معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری منطقه ۹ قرار دارد.

به گزارش شهریار، هادی بدری حامد با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به فرا رسیدن فصل بارش، نیروهای معاونت محیط زیست و خدمات شهری منطقه، در بالاترین سطح آمادگی جهت مواجهه با مخاطرات و سیلاب های احتمالی هستند.

وی افزود: این شهرداری با بسیج کلیه ی تجهیزات و ماشین آلات و با همت و تلاش نیروهای خدماتی اقدام به بازگشایی، پاکسازی و لایروبی مسیل ها، کانال ها و آبروهای سطح منطقه کرده است.

بدری خاطرنشان کرد: اقدامات لازم جهت پیشگیری از حوادث احتمالی در دستور کار این شهرداری بوده و طی روزهای آتی نیز این اقدامات تداوم خواهد داشت.