قیمت گوشت قرمز/ اجازه نمی دهیم از قیمت مصوب عدول کنند
قیمت گوشت قرمز/ اجازه نمی دهیم از قیمت مصوب عدول کنند

مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز گفت: اجازه نمی دهیم از قیمت مصوب عدول کنند. به گزارش قلم پرس،از تبریز، کریم قدرتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: به منظور جلوگیری از سودجویی‌ها، گرانفروشی و عرضه غیر بهداشتی گوشت قرمز در سطح شهر، بازرسان این سازمان با همکاری سایر ارگان‌های ذیربط در قالب چهار تیم […]مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز گفت: اجازه نمی دهیم از قیمت مصوب عدول کنند.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، کریم قدرتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: به منظور جلوگیری از سودجویی‌ها، گرانفروشی و عرضه غیر بهداشتی گوشت قرمز در سطح شهر، بازرسان این سازمان با همکاری سایر ارگان‌های ذیربط در قالب چهار تیم در سطح شهر حضور داشته و در صورت مشاهده موارد تخلف با آن برخورد قانونی خواهند کرد.

وی تصریح کرد: بر این اساس فروشگاههای عرضه گوشت باید گوسفند نر هر کیلوگرم به قیمت ۱۷۰ هزار تومان، گوشت گوساله نر به قیمت ۱۹۵ هزار تومان، ران و گردن گوسفند به قیمت ۱۸۵ هزار تومان، گوشت گاو ماده ۱۶۸ هزار تومان و گوشت گوسفند ماده ۱۳۵ هزار تومان بین مردم عرضه کنند.

قدرتی، افزود: از سوی این کشتارگاه نیز گوشت لاشه با استخوان گوساله نر به قیمت هر کیلوگرم ۱۳۷ هزار تومان، لاشه با استخوان گاو ماده به قیمت ۱۱۸ هزار تومان، لاشه با استخوان گوسفند ماده به قیمت ۱۱۲ هزار تومان و لاشه با استخوان گوسفند نر به قیمت ۱۴۲ هزار تومان در اختیار قصابی ها قرار می گیرد.

وی با اشاره به اینکه گوشت قرمز در فروشگاه های این سازمان با قیمت پایین تر از بازار عرضه می شود، یادآوری کرد: جهت رفاه حال شهروندان در فروشگاه مرکزی این سازمان واقع در کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز،گوشت قرمز شناسنامه داردام سنگین و سبک نر پایین تر از قیمت مصوب تنظیم بازار عرضه می شود.

مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز گفت: فروشگاه شماره یک این سازمان در جاده آذرشهر بعد از پلیس راه، کیلومتر هفت جاده پیاذر بعد از روستای تازه کند نرسیده به روستای ساتلو داخل مجموعه کشتارگاه و فروشگاه شماره ۲ در فلکه گلشهر به طرف بیمارستان شهدا بعد از برج شهران واقع است.

انتهای پیام/