قدردانی رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی از حضور گسترده مردم/ مشارکت ۷۰ درصدی مردم استان در انتخابات
قدردانی رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی از حضور گسترده مردم/ مشارکت ۷۰ درصدی مردم استان در انتخابات

رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی از حضور حماسی مردم استان در پای صندوق های رای، قدردانی کرد و گفت: میزان مشارکت مردم استان در این دوره از انتخابات، در حدود ۷۰ درصد است که از رشد قابل توجهی نسبت به دوره قبل انتخابات ریاست جمهوری برخوردار است.  به گزارش قلم پرس به نقل از کمیته اطلاع […]

رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی از حضور حماسی مردم استان در پای صندوق های رای، قدردانی کرد و گفت: میزان مشارکت مردم استان در این دوره از انتخابات، در حدود ۷۰ درصد است که از رشد قابل توجهی نسبت به دوره قبل انتخابات ریاست جمهوری برخوردار است.

 به گزارش قلم پرس به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان آذربایجان شرقی، سعید شبستری خیابانی دقایقی پیش در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به حضور حماسی و بی نظیر مردم در پای صندوق‌های رای گفت: این حضور بی نظیر مردم در پای صندوق‌های اخذ رای، برگ زرین دیگری به تاریخ پرافتخار ایران اسلامی افزود.

وی ادامه داد: به عنوان عضوی از ستاد انتخابات استان ، ممنون و قدردان این حضور بی نظیر و ارزشمند هستم.

 وی در همین راستا تصریح کرد: حضور پررنگ مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در پای صندوق های اخذ رای بار دیگر، توطئه های دشمنان  بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خنثی کرده و موجب تثبیت و تثویت نظام مقتدر جمهوری اسلامی شد.

 بر اساس گفته رییس ستاد انتخابات استان، بر اساس آمار بدست آمده بیش از ۷۰ درصد مردم استان در این دوره از انتخابات شرکت کرده اند که نسبت به دوره قبل انتخابات ریاست جمهوری، افزایش قابل توجهی دارد.

 شبستری همچنین، میزان مشارکت مردم تبریز در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی کلانشهر تبریز را در حدود ۶۰ درصد اعلام کرد.