قاتل مرد ۴۵ ساله در مرند دستگیر شد
قاتل مرد ۴۵ ساله در مرند دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی از دستگیری قاتلان مرد ۴۵ ساله با اقدام بموقع ماموران انتظامی شهرستان مرند در کمتر از ۳ساعت خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، علی محمدی امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد نزاع و درگیری […]فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی از دستگیری قاتلان مرد ۴۵ ساله با اقدام بموقع ماموران انتظامی شهرستان مرند در کمتر از ۳ساعت خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، علی محمدی امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد نزاع و درگیری در یکی از روستاهای مرند به علت اختلاف مالی، ماموران انتظامی  بلافاصله جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند. 

وی افزود: در بررسی به عمل آمده توسط ماموران، مشخص شد؛ دو نفر از اهالی روستا با دو نفر دیگر به علت اختلاف مالی با یکدیگر درگیر و براثر اصابت چاقو یکی از طرفین دعوا که مرد۴۵ ساله بوده بعلت شدت جراحات وارده در دم فوت و فرد دیگر نیز به بیمارستان منتقل شد. 

این مقام انتظامی تصریح کرد: ضاربان از محل حادثه متواری شده بودند که با تیزهوشی و اقدام بموقع ماموران انتظامی شهرستان مرند دستگیر و پس از تشکیل پرونده قتل، به مقام قضائی معرفی شدند. 

پایان پیام/