قاتل فراری دو نفر پس از دو ماه در لرستان دستگیر شد
قاتل فراری دو نفر پس از دو ماه در لرستان دستگیر شد

خبرگزاری میزان-شهرام کرمی از دستگیری یک قاتل فراری بعد از گذشت دوماه از وقوع قتل در استان لرستان خبر داد وگفت: حدود دو ماه پیش در محله جعفر آباد کرمانشاه درگیری رخ داد که منجر به قتل دو نفر و زخمی شدن یک نفر دیگر شد. وی تصریح کرد: پس از حضور ضابطین دستگاه قضایی […]

خبرگزاری میزان-شهرام کرمی از دستگیری یک قاتل فراری بعد از گذشت دوماه از وقوع قتل در استان لرستان خبر داد وگفت: حدود دو ماه پیش در محله جعفر آباد کرمانشاه درگیری رخ داد که منجر به قتل دو نفر و زخمی شدن یک نفر دیگر شد.

وی تصریح کرد: پس از حضور ضابطین دستگاه قضایی در محل و انجام تحقیقات مشخص شد که فردی به دلیل اختلافات مالی اقدام به تیراندازی مسلحانه و قتل دونفر و زخمی کردن یک رهگذر کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه ادامه داد: قاتل به محض وقوع این قتل از محل متواری شده و تلاش ضابطین دستگاه قضایی برای دستگیری او ادامه داشت.

وی خاطرنشان کرد: سرانجام با رصد اطلاعاتی پلیس استان این فرد در مخفیگاهش در شهرستان درود استان لرستان شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

کرمی در خاتمه ضمن هشدار به مجرمین حرفه‌ای و سابقه دار در استان، اعلام کرد: مجرمین بدانند در هر جایی که باشند نمی‌توانند از چنگال قانون فرار کنند.

انتهای پیام/