قاتل فراری در مراغه دستگیر شد
قاتل فراری در مراغه دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از دستگیری قاتل زن ۳۸ ساله در مراغه خبر داد. به گزارش قلم پرس،از مراغه، توحید فارسی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی اعلام یک فقره فقدانی زن ۳۸ ساله در مراغه بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. فرمانده انتظامی مراغه افزود: با […]فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از دستگیری قاتل زن ۳۸ ساله در مراغه خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از مراغه، توحید فارسی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی اعلام یک فقره فقدانی زن ۳۸ ساله در مراغه بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی مراغه افزود: با توجه به تحقیقات اولیه و فنی کاراگاهان پلیس آگاهی، مشخص شد فقدانی آخرین بار با همسر خود با خودرو شخصی به قصد یکی از شهرستان‌ها از منزل خارج شده است.

وی افزود: با بررسی‌ها و بازجویی‌های فنی صورت گرفته از همسر مقتول مشخص شد، شوهر ۶۲ ساله مقتول، به علت اختلافات خانوادگی و مشاجره در بین راه با طناب زن خود را خفه و پس از قتل، جسدش را در یکی از روستاهای اطراف دفن کرده و پس از آن فقدانی همسرش را به پلیس گزارش نموده است.

 این مقام انتظامی افزود: با اعتراف متهم به قتل و کشف جسد، قاتل با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

پایان پیام/س