به گزارش ایسنا و به نقل از بی ساکر، منچسترسیتی بعد کسب کسب قهرمانی در لیگ برتر، حالا یک دیدار حساس در پیش دارد و آن هم آخرین بازی فصل است جایی که باید در فینال لیگ قهرمانان برابر چلسی قرار گیرد. فرناندینیو هافبک دفاعی سیتی که بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو می‌بندد، […]

به گزارش ایسنا و به نقل از بی ساکر، منچسترسیتی بعد کسب کسب قهرمانی در لیگ برتر، حالا یک دیدار حساس در پیش دارد و آن هم آخرین بازی فصل است جایی که باید در فینال لیگ قهرمانان برابر چلسی قرار گیرد.

فرناندینیو هافبک دفاعی سیتی که بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو می‌بندد، با خوشحالی از قهرمانی در لیگ برتر گفت: فوتبال برای ما همه چیز است و ما هر روز تلاش می کنیم تا جایی که می توانیم خوب باشیم به این امید که بتوانیم موفقیت را برای منچسترسیتی به ارمغان بیاوریم. قهرمانی در لیگ برتر تحقق اهداف بزرگ ما در این فصل بود. احساس فوق العاده‌ای است. ما هواداران را در این فصل کنار خود نداشتیم و ورزشگاه‌ها خالی بود ولی می‌خواستیم این قهرمانی را برای آن‌ها  کسب کنیم و اکنون این موفقیت را به تمام هواداران سیتی تقدیم می‌کنم. از این لحظه لذت ببرید و مطمئن باشید ما همه تلاش خود را برای قهرمانی در لیگ قهرمانان در این فصل ادامه خواهیم داد و از هم تیمی‌هایم می‌خواهم جام سوم را نیز در این فصل کسب کنند.

فرناندینیو پس از جدایی داوید سیلوا بازوبند کاپیتان سیتی را در این فصل به بازو بست. این بازیکن ۳۶ ساله از زمان پیوستن به سیتی از شاختار دونتسک در سال ۲۰۱۳، چهار قهرمانی در لیگ برتر را به دست آورده است تا در زمره بازیکنان پرافتخار این تیم باشد.

او در پایان گفت: لیگ برتر سخت‌ترین لیگ فوتبال جهان است چون هر مسابقه سخت است. قهرمانی دوباره در  این لیگ بسیار خوشحال کننده است. کاپیتانی این تیم یک افتخار بزرگ برای من است زیرا بازیکنان تمام تلاش خود را در طول فصل نشان دادند. کار گروهی ما شگفت انگیز بوده است.

منچسترسیتی در دیدار بعدی خود که تشریفاتی است در خانه نیوکاسل به میدان می‌رود و با توجه به در پیش بودن فینال لیگ قهرمانان، احتمالا پپ گواردیولا از ترکیب دوم خود استفاده کند.

انتهای پیام