فاز دوم کانال سنگی خیابان جنت شمالی شهرک ارم به بهره برداری رسید
فاز دوم کانال سنگی خیابان جنت شمالی شهرک ارم به بهره برداری رسید

فاز دوم کانال سنگی خیابان جنت شمالی شهرک ارم به بهره برداری رسید شهردار منطقه ۱۰ تبریز از بهره برداری فاز دوم کانال سنگی شهرک ارم به طول ۱۵۰ متر خبر داد. به گزارش شهریار، موسی زارعی ضمن اعلام  این خبر گفت: به منظور ارتقای حقوق شهروندی و پیشگیری بموقع از بروز سیلاب و جلوگیری […]
فاز دوم کانال سنگی خیابان جنت شمالی شهرک ارم به بهره برداری رسید

شهردار منطقه ۱۰ تبریز از بهره برداری فاز دوم کانال سنگی شهرک ارم به طول ۱۵۰ متر خبر داد.

به گزارش شهریار، موسی زارعی ضمن اعلام  این خبر گفت: به منظور ارتقای حقوق شهروندی و پیشگیری بموقع از بروز سیلاب و جلوگیری از آبگرفتگی معابر، توسط شهرداری منطقه ۱۰ تبریز فاز دوم کانال سنگی مسیر مذکور  به طول ۱۵۰ متر و با اعتبار هشت میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال احداث و به بهره برداری رسید.

وی با بیان اینکه این عملیات در دو فاز و با هدف هدایت آب‌های سطحی اجرا شده است افزود:  پروژه احداث مسیر مذکور به طول ۳۰۰ متر بوده که توسط عوامل عمرانی منطقه عملیات احداث فاز نخست کانال سنگی مسیر مذکور سال گذشته به طول ۱۵۰ متر و با اعتبار دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال نیز اجرا و اتمام یافته است.

شهردار منطقه ۱۰ خاطر نشان کرد: با اجرای این پروژه، بسیاری از مخاطرات احتمالی از جمله سرریز شدن روان آبها و جاری شدن به داخل منازل و مغازه‌ها در این مسیر کنترل و مشکل هدایت آب‌های سطحی در این محدوده مرتفع می شود.