عیادت شهردار تبریز از جانبازان بیمارستان تخصصی اعصاب و روان فجر تبریز
عیادت شهردار تبریز از جانبازان بیمارستان تخصصی اعصاب و روان فجر تبریز

شهردار تبریز در آستانه فرا رسیدن سال نو به همراه تعدادی از مسئولان استانی با حضور در بیمارستان تخصصی اعصاب و روان فجر تبریز، از جانبازان بستری در این بیمارستان عیادت کرد. به گزارش قلم پرس، ایرج شهین باهر شهردار تبریز امروز به همراه حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل‌هاشم امام جمعه تبریز، […]

شهردار تبریز در آستانه فرا رسیدن سال نو به همراه تعدادی از مسئولان استانی با حضور در بیمارستان تخصصی اعصاب و روان فجر تبریز، از جانبازان بستری در این بیمارستان عیادت کرد.

به گزارش قلم پرس، ایرج شهین باهر شهردار تبریز امروز به همراه حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل‌هاشم امام جمعه تبریز، علیار راستگو معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی، علی آجودان‌زاده عضو شورای شهر تبریز و تعدادی دیگر از مسئولان در بیمارستان تخصصی اعصاب و روان فجر حضور یافت.

ایرج شهین باهر در این دیدار ضمن اهدا گل به جانبازان بستری در این بیمارستان، پای درد دلشان نشسته و فرا رسیدن روز پدر و سال نو را به آن‌ها تبریک گفت.

بیمارستان روانپزشکی فجر تبریز وابسته به سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی است که با ۶ هزار مترمربع مساحت و با یک بخش تخصصی روانپزشکی مردانه از سال ۱۳۸۰ با همکاری مجرب‌ترین تیم پزشکی استان آذربایجان شرقی فعالیت می‌کند.