چهارشنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۱ Wednesday, 7 December , 2022
پ
  • شناسه : 106906
  • ۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۳
  • 43 بازدید
رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز:

عده ای در حوزه ورزش سنگ اندازی کردند/ جای المان های ورزشی در شهر خالی است

عده ای در حوزه ورزش سنگ اندازی کردند/ جای المان های ورزشی در شهر خالی است
عده ای در حوزه ورزش سنگ اندازی کردند/ جای المان های ورزشی در شهر خالی است

رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای شهر تبریز گفت: متاسفانه سنگ اندازی هایی در مقابل حوزه ورزش وجود دارد و عده ای در این راستا مانع از پیشبرد اهداف می شوند اما کمیسیون ورزش تا جایی که بتواند به حوزه ورزش خدمت خواهد کرد.

به گزارش قلم پرس، پرویز هادی در نشست  کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز با تاکید بر توسعه ورزش همگانی در جامعه، اظهار کرد: امیدواریم در مورد ورزش همگانی با همدلی و همکاری یکدیگر اقدامات خوبی انجام دهیم.

وی با اشاره به تصویب شرکت باشگاه ورزشی شهرداری تبریز، افزود: متاسفانه سنگ اندازی هایی در مقابل حوزه ورزش وجود دارد و عده ای در این راستا مانع از پیشبرد اهداف می شوند اما کمیسیون ورزش تا جایی که بتواند به حوزه ورزش خدمت خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: ما نماینده مردم هستیم و وظیفه داریم برای مردم هزینه کنیم تا بتوانند از ورزش های همگانی بهره مند شوند، البته با همکاری و همدلی شورای شهر و شهرداری تبریز در این مدت اقدامات خوبی انجام شده است.

رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای شهر تبریز با اشاره به شروع به کار سازمان ورزش، ادامه داد: شرایط مدت زمان ۵ ساله انحلال سازمان تا شروع به کار سازمان شرایط متفاوت است، در مدت زمان انحلال سازمان ورزش فضاهای ورزشی بلاصاحب مانده بودند.

وی با اشاره به لزوم نصب المان های ورزشی درشهر، اضافه کرد: جای المان های ورزشی در شهر خالی است در این خوصوص باید از ظرفیت های سازمان زیباسازی شهرداری بهره مند شد.

هادی ادامه داد: سازمان زیباسازی باید پاسخگو باشد در خصوص اینکه چه اقداماتی انجام داده اند، متاسفانه رییس سازمان زیباسازی در دسترس نیست و مشخص نیست در آن سازمان عریض وطویل چه کاری می کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها

انتخاب آذربایجان شرقی به عنوان استان تولید موبایل ۱۶ آذر ۱۴۰۱
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی:

انتخاب آذربایجان شرقی به عنوان استان تولید موبایل

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با بیان این که آذربایجان شرقی به عنوان استان تولید موبایل انتخاب شده است، گفت: اتحادیه صوتی و تصویری و موبایل تبریز اتحادیه قدرتمندی است و خوشبختانه در استان در بخش های صوتی و تصویری اقدامات خوبی انجام شده است.

احداث و توسعه بازارچه‌های محلی در دستور کار شهرداران مناطق ۱۶ آذر ۱۴۰۱
شهردار تبریز :

احداث و توسعه بازارچه‌های محلی در دستور کار شهرداران مناطق

شهردار تبریز تعداد بازارچه های محلی عرضه محصولات کشاورزی و میوه و تره بار را نسبت به وسعت و جمعیت شهر تبریز ناچیز دانست و گفت: با نیازسنجی و مکان‌یابی کارشناسی، نسبت به توسعه و احداث بازارچه های محلی در نقاط مختلف شهر اقدام می‌شود.

رفع چالش‌های محیط زیست و فضای سبز در دستور کار شهرداری تبریز است ۱۶ آذر ۱۴۰۱

رفع چالش‌های محیط زیست و فضای سبز در دستور کار شهرداری تبریز است

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی از اهتمام جدی شهرداری تبریز برای رفع معضلات و چالش‌های محیط زیست و فضای سبز شهری خبر داد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.