ظلم ۱۰ ساله شهرداری به خانم  تبریزی، از دست دادن خانه تا زندگی در بهزیستی!
ظلم ۱۰ ساله شهرداری به خانم  تبریزی، از دست دادن خانه تا زندگی در بهزیستی!

در جلسه امروز شورای اسلامی شهر از حقوق یک شهروند که به دلیل مسیرگشایی، از ۱۰ سال قبل خانه خود را از دست داده است، دفاع شد.   به گزارش قلم پرس،از تبریز، یعقوب هوشیار شهردار تبریز درباره لایحه مساعدت ۲۰۰ میلیونی به یک شهروند که به دلیل مسیرگشایی، از ۱۰ سال قبل خانه خود […]در جلسه امروز شورای اسلامی شهر از حقوق یک شهروند که به دلیل مسیرگشایی، از ۱۰ سال قبل خانه خود را از دست داده است، دفاع شد.

  به گزارش قلم پرس،از تبریز، یعقوب هوشیار شهردار تبریز درباره لایحه مساعدت ۲۰۰ میلیونی به یک شهروند که به دلیل مسیرگشایی، از ۱۰ سال قبل خانه خود را از دست داده است، اظهار کرد: با توجه به بحث شاخص و تورم که همه آنها را لحاظ کردیم این مبلغ صد درصد پرداخت شده است و آن شهروند وصول نکرده است.

وی گفت: دفعه پیش نیز توضیح دادیم که در حق این شهروند اجحاف شده است و شورا نیز موافقت کرده و مساعدت به ایشان هیچ‌گونه منع قانونی ندارد. واقعا در حق این خانم اجحاف شده است و مقصر حضور این خانم در بهزیستی شهرداری است. ۱۰ سال است به این خانم ظلم شده است.

هوشیار ادامه داد: بازدیدی از محل تملک شده داشتیم که بعد از ۱۰ سال هنوز مسیرگشائی انجام نشده است اما خانه این شهروند را از او گرفته‌اند.

اعضای شورای اسلامی شهر تبریز پس از بررسی نامه رئیس هیأت تطبیق و فرماندار در خصوص اعمال مساعدت به این شهروند اصرار بر این موضوع کرده و مجددا آن را برای تجدید نظر به هیات تطبیق ارجاع دادند.

انتهای پیام/س