ضرورت حفظ تعادل‌های اقتصادی کلان و تامین منابع آذربایجان‌شرقی/ تغییرات تعرفه در میزان درآمدهای غیرمالیاتی
ضرورت حفظ تعادل‌های اقتصادی کلان و تامین منابع آذربایجان‌شرقی/ تغییرات تعرفه در میزان درآمدهای غیرمالیاتی

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی بر ضرورت حفظ تعادل‌های اقتصادی کلان و تامین منابع متناسب با ظرفیت‌های استان تاکید کرد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، محمد فرشکاران ظهر امروز در نخستین جلسه ستاد درآمد و تجهیز منابع استان اظهار کرد: لازم است در ارتباط با تامین منابع درآمدی استان رویه های سنتی گذشته تغییر […]رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی بر ضرورت حفظ تعادل‌های اقتصادی کلان و تامین منابع متناسب با ظرفیت‌های استان تاکید کرد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، محمد فرشکاران ظهر امروز در نخستین جلسه ستاد درآمد و تجهیز منابع استان اظهار کرد: لازم است در ارتباط با تامین منابع درآمدی استان رویه های سنتی گذشته تغییر یافته و هر چه سریع تر به سمت شفاف سازی و روش های نوین تامین و رفع موانع تحقق منابع حرکت کنیم.

وی بر لزوم احصای وضعیت موجود منابع استان، بررسی و پیشنهاد منابع پایدار و تعرفه های جدید تاکید کرد.

فرشکاران یادآور شد: تغییرات تعرفه در میزان درآمدهای غیرمالیاتی تاثیر دارد و باید منشا درآمدها بر اساس انواع تقاضامحوری، تعرفه محوری و یا تلاش محوری مشخص شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی در عین حال خاطرنشان کرد: از دستگاه های اجرایی که دارای اعتبارات ملی هستند انتظار داریم هماهنگی های لازم و به موقع را جهت دریافت سهم اعتباری استان انجام دهند.

این مسوول بر ضرورت حفظ تعادل‌های اقتصادی کلان و تامین منابع استان تاکید کرد.

در این جلسه واقف بهروزی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی به مقایسه عملکرد دستگاهی درآمدهای استانی در سال ۱۴۰۰ و ارائه گزارش درآمدهای مصوب سال ۱۴۰۱ و عملکرد چهار ماهه سال جاری استان پرداخت.

نمایندگان دستگاه های اجرایی حاضر در جلسه نیز به ارائه گزارش منابع درآمدی و بیان مسائل و دغدغه های موجود پرداختند.

انتهای پیام/۶۰۰۲۶