ضرورت امدادرسانی مؤسسات خیریه در مناطق زلزله‌زده
ضرورت امدادرسانی مؤسسات خیریه در مناطق زلزله‌زده

مدیر عامل جمعیت خیریه قلبهای سبز در آیین بدرقه کمک‌های مادی این نهاد به مناطق زلزله‌زده گفت: با کاهش تب و تاب ارسال کمک های مردمی به مناطق زلزله زده میانه و سراب، ضرورت دارد مؤسسات و نهادهای خیریه، با ارسال کمک‌های مادی و بهداشتی، روند امدادرسانی به این مناطق را تداوم بخشند.

به گزارش قلم‌پرس، سعید نامور افزود: تعدادی از نمایندگان جمعیت خیریه قلبهای سبز با حضور در مناطق زلزله‌زده به نیازسنجی روستاهای آسیب‌دیده پرداخته و در همین راستا، روستاهای دورافتاده را هدف این کمک‌رسانی قرار دادند.

او با اشاره به نیازهای فعلی زلزله‌زدگان میانه و سراب اظهار داشت: کمبود اقلام بهداشتی و ضرورت تامین آن به دلیل آغاز فصل سرما، موجب گردید تا با همت خیرین این جمعیت پک های حاوی اقلام بهداشتی تهیه و در میان مردم زلزله زده روستای حلمسی از توابع شهرستان میانه توزیع گردد.

روستای حلمسی که در ۳۰ کیلومتری شهرستان میانه قرار دارد، جز روستاهای آسیب دیده از زمین لرزه میانه و سراب است که روز گذشته با حضور تعدادی از اعضا داوطلب و کادر اداری جمعیت خیریه قلب های سبز، ۱۵۰ پک اقلام بهداشتی تهیه شده شامل: پودر رختشویی، صابون، شامپو، دستمال کاغذی، نواربهداشتی، وازلین و پوشک بچه در میان خانواده های این روستا توزیع گردید.