به گزارش ایسنا، هفته سوم از دور نهایی لیگ برتر فوتسال زنان جمعه، ۲۴ اردیبهشت با برگزاری دو دیدار به پایان رسید که طی آن تیم‌های پالایش نفت آبادان و سایپا تهران مقابل حریفان خود پیروز شدند.  پالایش نفت آبادان امروز مهمان هیات فوتبال خراسان رضوی بود. نیمه اول این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان […]

به گزارش ایسنا، هفته سوم از دور نهایی لیگ برتر فوتسال زنان جمعه، ۲۴ اردیبهشت با برگزاری دو دیدار به پایان رسید که طی آن تیم‌های پالایش نفت آبادان و سایپا تهران مقابل حریفان خود پیروز شدند.

 پالایش نفت آبادان امروز مهمان هیات فوتبال خراسان رضوی بود. نیمه اول این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. سهیلا ملمولی برای نفت و سارا شیربیگی برای مشهد گل‌زنی کردند. 

در نیمه دوم نفت توسط الهام عنافجه و نسا احدی گل‌های دوم و سوم خود را وارد دروازه حریف کرد که در نهایت این دیدار با حساب چهار بر یک به سود تیم آبادانی تمام شد.

با این نتیجه نفت هفت امتیازی شد و در صدر جدول رده‌بندی باقی ماند. 

سایپا هم در تهران میزبان ملی حفاری اهواز بود. در نیمه اول این دیدار فهمیه زارعی برای حفاری گل‌زنی کرد و تیم خود را پیش انداخت و پس از آن فاطمه پاپی گل دوم را به ثمر رساند.

با شروع نیمه دوم نسترن مقیمی برای سایپا گلزنی کرد، در ادامه این تیم به پاورپلی روی آورد و مقیمی بازی را به تساوی دو بر دو کشاند. فاطمه تراهی هم به فاصله چند دقیقه گل سوم و چهارم سایپا را به ثمر رساند. در دقایق پایانی حفاری پاورپلی کرد و توسط سحر پاپی به سومین گل رسید اما در آخرین ثانیه‌های مسابقه، فاطمه تراهی هت تریک کرد و گل پنجم سایپا را به ثمر رساند. 

جدول رده‌بندی مرحله نهایی لیگ به شرح زیر است:

پالایش نفت‌ آبادان، ۷ امتیاز،  تفاضل گل ۴

سایپا تهران، ۶ امتیاز، تفاضل گل ۲

هیات فوتبال خراسان رضوی، ۳ امتیاز، تفاضل گل ۱-

ملی حفاری اهواز، ۱ امتیاز، تفاضل گل ۶-

در هفته چهارم این مسابقات سایپا میزبان هیات فوتبال خراسان رضوی است و پالایش نفت آبادان هم به مصاف ملی حفاری اهواز می‌رود.

مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال زنان به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود و در پایان جام قهرمانی به تیمی می‌رسد که بیشترین امتیاز را کسب کند.

انتهای پیام