شورا ستیزی در شهرداری بیداد می کند/ در زیر زمین تبریز چه خبر است!
شورا ستیزی در شهرداری بیداد می کند/ در زیر زمین تبریز چه خبر است!

به گزارش قلم پرس از تبریز، سیدکاظم زعفرانچیلر در سی‌وهشتمین جلسه‌ علنی فوق‌العاده شورای شهر تبریز اظهار کرد: ایستگاه‌های متروی شهر ما سرویس بهداشتی ندارد و سوای این موضوع در برخی از آنها نه اثری از برق بوده و نه پله‌های برقی! حتی پله‌های ایستگاه‌ها حفاظ ندارند. وی در ادامه‌ سخنان خود بیان کرد: چرا مدیریت شهری هنوز […]

به گزارش قلم پرس از تبریز، سیدکاظم زعفرانچیلر در سی‌وهشتمین جلسه‌ علنی فوق‌العاده شورای شهر تبریز اظهار کرد: ایستگاه‌های متروی شهر ما سرویس بهداشتی ندارد و سوای این موضوع در برخی از آنها نه اثری از برق بوده و نه پله‌های برقی! حتی پله‌های ایستگاه‌ها حفاظ ندارند.

وی در ادامه‌ سخنان خود بیان کرد: چرا مدیریت شهری هنوز پس از چند ماه از آغاز فعالیت خود نتوانسته برای شهروندان امکانات سرویس بهداشتی فراهم کند!

زعفرانچیلر گفت: چندین بار از شهردار منطقه پیگیر وضعیت ایستگاه مترو شدم تا در خصوص پله برقی‌هایش اقداماتی را انجام دهم ولی همچنان خبری از این موضوع نشده است.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز ادامه داد: در یکی از ایستگاه‌ها مغاره‌های خالی بلاتکلیف مانده که می‌تواند به‌عنوان ظرفیتی مورد استفاده قرار گیرد.

این عضو شورای اسلامی شهر تبریز در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مدیران شهرداری پاسخگوی شورای شهر نیستند، شورا ستیزی در شهرداری بیداد می‌کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ابراز کرد: عملکرد خدماتی شهرداری و شورای شهر طبق اعلام مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی صفر است و فقط صرفا برگزاری جلسات در اولویت کاری قرار گرفته است.

زعفرانچیلر افزود: معلوم نیست در زیر زمین تبریز چه می‌گذرد و چه مدت زمان لازم است تا به این موضوع ورود کنیم و بدانیم زیر این زمین چه خبر است.

انتهای پیام/