شهردار تبریز: حسین اجاقی با خون خود ضامن امنیت مردم شد
شهردار تبریز: حسین اجاقی با خون خود ضامن امنیت مردم شد
شهردار تبریز گفت: شهید حسین اجاقی، بسیجی جان بر کف و مدافع امنیت نیز با نثار خون خود، نشان داد که جوانان معتقد و ولایی همچنان آماده دفاع از حقوق ملت و نظام در برابر اغتشاشگران، منافقان و دشمنان هستند.

به گزارش قلم پرس از تبریز، شهردار تبریز به همراه اعضای شورای اسلامی شهر، قائم مقام، معاونان و شهرداران مناطق دهگانه در منزل شهید مدافع امنیت حسین اجاقی حضور یافت.

یعقوب هوشیار شهردار تبریز با همراهی حکیمه غفوری، سید کاظم زعفرانچی‌لر و یاسین بجانی از اعضای شورای اسلامی شهر، محبوب تیزپاز قائم مقام، معاونان ستادی و شهرداران مناطق در منزل شهید مدافع امنیت حسین اجاقی حضور یافتند.

شهید مدافع امنیت حسین اجاقی ۳۰ شهریور به دست منافقان و اغتشاشگران در تبریز به شهادت رسید.

شهردار تبریز در این دیدار گفت: شهدا با نثار خون خود از جمله انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاطع حساس گوناگون، ضامن امنیت مردم و مدافع آرمان‌های انقلاب و نظام بوده‌اند.

وی ادامه داد: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و اطاعت و فرمانبری جوانان این مرز و بوم از منویات رهبری و آرمان‌های امام (ره) و شهدا، این جانفشانی‌ها همیشه ادامه‌دار بوده و دشمنان ملت و کشور را مأیوس کرده است.

هوشیار عنوان کرد: شهید حسین اجاقی، بسیجی جان بر کف و مدافع امنیت نیز با نثار خون خود، نشان داد که جوانان معتقد و ولایی همچنان آماده دفاع از حقوق ملت و نظام در برابر اغتشاشگران، منافقان و دشمنان هستند.

مراسم تشییع پیکر پاک شهید مدافع امنیت حسین اجاقی روز شنبه دوم مهر با حضور امت حزب‌الله و شهیدپرور تبریز برگزار می‌شود.

انتهای پیام/