وحید شمسایی سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند در گفتگو با ایسنا ابتدا در مورد شکست تیمش مقابل فرش آرای مشهد گفت: همان‌طور که احمد باغبانباشی دوست خوب من و سرمربی تیم مس سونگون پس از بازی با فرش آرای مشهد گفت یک فوتسال پاک را مشاهده کردیم، در مصاف ما با فرش آرا مشهد هم فوتسال پاک […]

وحید شمسایی سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند در گفتگو با ایسنا ابتدا در مورد شکست تیمش مقابل فرش آرای مشهد گفت: همان‌طور که احمد باغبانباشی دوست خوب من و سرمربی تیم مس سونگون پس از بازی با فرش آرای مشهد گفت یک فوتسال پاک را مشاهده کردیم، در مصاف ما با فرش آرا مشهد هم فوتسال پاک را شاهد بودیم و امیدوارم این فوتسال پاک تا پایان لیگ برتر ادامه داشته باشد.

وی افزود: به تیم خوب فرش آرا و مجید مرتضایی سرمربی این تیم تبریک می‌گویم که با تمام وجود مقابل ما بازی کردند اما همان حرفی که گفتم باز هم می‌گویم که ما از بی بازیکنی زجر می کشیم و در این بازی هم موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم. بالای ده پانزده موقعیت صددرصد گل را از دست دادیم که به خاطر همین کمبود بازیکن است. من به بازیکنان خسته نباشید و دست مریزاد می‌گویم و از آنها توقع ندارم همه بازی‌ها را ببرند. 

سرمربی گیتی‌پسند در مورد بازی این هفته تیمش مقابل سن ایچ ساوه خاطرنشان کرد: بازیکنان این تیم چهار پنج سال است که همه کنار هم هستند و سال قبل سومی را از آن خود کردند. هدایت این تیم با جواد اصغری مقدم که هم بازی، هم اتاقی و شاگرد من بوده، است. او تیم خوبی را ساخته است اما در این بازی هر دو تیم احتیاج به برد دارند و محکوم به پیروزی هستند. اگر ما ببازیم عملاً شانسی برای قهرمانی نخواهیم داشت. ما به هیچ چیز جز برد و پیروزی فکر نمی‌کنیم.

شمسایی با بیان اینکه تمام اتفاقات مصدومیت، کرونا ، کمبود بازیکن و… متوجه اوست و مدیریت باشگاه فوق العاده حرفه ای عمل کرده و سنگ تمام گذاشته اند گفت: حرف‌هایی دارم که ۱۲ روز دیگر می زنم. بگذارید لیگ تمام شود و بعد از عید فطر در مورد تهمت هایی که زده شد و آنها را به خدا واگذار کردم صحبت خواهم کرد. شمسایی با اشاره به داوری در لیگ برتر تاکید کرد: همیشه گفته‌ام که اشتباهات داوری سهوی است و من خودم یک مربی هستم و اجازه صحبت در مورد داوری را به خودم نمی دهم اما همین فیلم اتفاقات داوری بازی فرش آرا مشهد را چند کارشناس دیدند و گفتند که اشتباهاتی رخ داده است. از آقایان سهرابی و شاه‌مرادی تشکر می‌کنم و از داوران بازی هم گلایه ای ندارم اما شاید یک سوت اشتباه سرمایه‌های یک تیم خصوصی را بر باد بدهد به همین خاطر از همه داوران می‌خواهم تا در این دو بازی باقی مانده با دقت بیشتری سوت بزنند تا خدای ناکرده اشتباهات داوری که قطعاً سهوی است تاثیری در سرنوشت تیم ها نداشته باشد.

انتهای پیام