به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، وزارت بهداشت فلسطین شامگاه جمعه خبر داد که شمار شهدای تجاوز صهیونیست‌ها به نوار غزه به ۱۲۶ نفر رسیده است. بر اساس گزارش وزارت بهداشت فلسطین، از این تعداد ۳۱ نفر کودک و ۲۰ نفر نیز زن بوده و دست کم ۹۵۰ نفر نیز مجروح شده‌اند. از سوی دیگر، […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، وزارت بهداشت فلسطین شامگاه جمعه خبر داد که شمار شهدای تجاوز صهیونیست‌ها به نوار غزه به ۱۲۶ نفر رسیده است.

بر اساس گزارش وزارت بهداشت فلسطین، از این تعداد ۳۱ نفر کودک و ۲۰ نفر نیز زن بوده و دست کم ۹۵۰ نفر نیز مجروح شده‌اند.

از سوی دیگر، وزارت بهداشت فلسطین خبر داد که در پی حملات روز جمعه نظامیان صهیونیست در غزه، قدس و کرانه باختری ۲۶ فلسطینی شهید و بیش از ۶۰۰ نفر مجروح شده اند.

درگیری میان مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی از روز دوشنبه و پس از پایان ضرب‌الاجل مقاومت به تل‌آویو مبنی بر لزوم پایان تجاوزات این رژیم در قدس و مسجدالاقصی آغاز شده است.

«ابوحمزه» سخنگوی نظامی گروه سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین  در واکنش به تهدید رژیم صهیونیستی به حمله زمینی علیه غزه تاکید کرد که نبرد زمینی کوتاه‌ترین راه برای رسیدن مقاومت به پیروزی است و در این نبرد سرنوشت نظامیان صهیونیستی جز کشته یا اسیر شدن نخواهد بود.

انتهای پیام/.