شریعتمداری:۱۲ فروردین،نماد تحقق اراده مردم بود
شریعتمداری:۱۲ فروردین،نماد تحقق اراده مردم بود

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی متن پیام به این شرح است : ۱۲ فروردین روز ” تاسیس جمهوری اسلامی ایران “را گرامی می داریم .  روز تاریخ ساز ۱۲ فروردین،متحد و در کنار هم برای تحقق آرزوهای مان به جمهوری اسلامی “آری” گفتیم .  آن روز همه […]

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی متن پیام به این شرح است : ۱۲ فروردین روز ” تاسیس جمهوری اسلامی ایران “را گرامی می داریم . 

روز تاریخ ساز ۱۲ فروردین،متحد و در کنار هم برای تحقق آرزوهای مان به جمهوری اسلامی “آری” گفتیم . 

آن روز همه ملت سرافراز ایران با هر تفکر و عقیده ای  در رنگین کمان یک صدایی و  رفراندمی مردم سالارانه به جمهوریت و اسلامیت “آری” گفتند  و به تعبیر زیبای حضرت امام (ره) این روز به نخستین روز حاکمیت جمهوری اسلامی تبدیل شد. 

امروز هم با گذشت بیش از ۴ دهه از آن روز،  برای فایق آمدن بر مشکلات و دستیابی به “احیای روح اعتماد جمعی” به کنار یکدیگر بودن نیازمندیم. از همین رو تقویت “اقتدار ملی”  در گرو “عقلانیت جمعی “و  “سخت‌کوشی همگانی”  اصلی راهبردی و تعیین کننده  است.

 امید است با عنایت الهی و تدبیر نظام مند، شاهد استقرار بیش از پیش اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی باشیم . 

با گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی (ره) و همه شهدای گلگون کفن، دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی را به ملت شریف ایران و رهبر حکیم و فرزانه جمهوری اسلامی ایران تبریک می گویم .