شرق تبریز ظرفیت و پتانسیلی برای توسعه شهر/ جوانان مستعد  توسط شهرداری حمایت می‌شوند
شرق تبریز ظرفیت و پتانسیلی برای توسعه شهر/ جوانان مستعد  توسط شهرداری حمایت می‌شوند

شهردار تبریز گفت: شرق تبریز ظرفیت و پتانسیل خوبی برای توسعه شهر تبریز دارد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، یعقوب هوشیار  شهردار تبریز صبح امروز در ششمین قرار خدمت از دوره دوم که در منطقه ۵ تبریز برگزار شد، اظهار کرد: شرق تبریز یکی از مناطق مستعد توسعه‌ی تبریز بوده و شهرک های جدیدی در […]شهردار تبریز گفت: شرق تبریز ظرفیت و پتانسیل خوبی برای توسعه شهر تبریز دارد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، یعقوب هوشیار  شهردار تبریز صبح امروز در ششمین قرار خدمت از دوره دوم که در منطقه ۵ تبریز برگزار شد، اظهار کرد: شرق تبریز یکی از مناطق مستعد توسعه‌ی تبریز بوده و شهرک های جدیدی در این منطقه در حال احداث است. 

وی در خصوص ظرفیت‌های موجود برای توسعه شهر تبریز  افزود: منطقه ۵ تبریز ظرفیت خوبی برای توسعه شهر دارد. 

هوشیار با تاکید بر اهمیت برنامه های قرار خدمت برای احصا و یپگیری مشکلات محله‌ای مناطق دهگانه تبریز تصریح کرد: تمرکز دوره اول قرار خدمت در  سطح مناطق احصای مشکلات شهروندان و بازدید از آخرین وضعیت پروژه های عمرانی بود و در دور دومین قرار خدمت نیز تمرکز بر پیگیری مصوبات دوره اول و احصای دقیق مشکلات برای بودجه‌بندی سال ۱۴۰۲ بر اساس نیاز واقعی مناطق دهگانه است. 

جوانان مستعد حمایت می‌شوند

شهردار تبریز همچنین در نشست مدیران ارشد شهرداری از توجه و نگاه ویژه شهردرای به استعدادیابی و حمایت از جوانان و نوجوانان مستعد تبریز در همه حوزه‌ها خبر داد.

یعقوب هوشیار  افزود: در راستای پرورش و هدایت درست جوانان و نسل سازی برای پیشرفت و توسعه آتی شهر، به شکلی که زمینه مشارکت پذیری و نقش آفرینی همه آحاد جامعه به ویژه جوانان را فراهم آورد، شهرداری تبریز خود را متعهد به برنامه ریزی در حوزه شناسایی و جذب استعدادهای جوان و نخبه می داند.

وی گفت: بخش مهمی از سیاست ها و برنامه ریزی های پیش روی شهرداری تبریز، تمرکز روی مسائل اجتماعی و فرهنگی خواهد بود و این وظیفه در راستای تاکیدات و سیاست گذاری های شورای اسلامی شهر در مسیر صحیح و اثربخش خود هدایت خواهد شد.

شهردار تبریز در عین حال از مدیران شهرداری، معاونان و شهرداران مناطق خواست، بر برنامه ریزی ها و اقدامات عملی در راستای شناسایی، کشف و پرورش استعدادهای بالقوه در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، هنری، ورزشی، علمی و ادبی شهر متمرکز شوند.

انتهای پیام/