به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، در هفته دهم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتور روز گذشته در تبریز میزبان تیم نفت مسجد سلیمان بود که این بازی در پایان با برتری دو بر صفر تیم میزبان به اتمام رسید. در این بازی سرمربی تیم تراکتور تصمیم شجانه‌ای که گرفت که منجر به کسب ۳ […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، در هفته دهم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتور روز گذشته در تبریز میزبان تیم نفت مسجد سلیمان بود که این بازی در پایان با برتری دو بر صفر تیم میزبان به اتمام رسید.

در این بازی سرمربی تیم تراکتور تصمیم شجانه‌ای که گرفت که منجر به کسب ۳ امتیاز برای این تیم شد.

پیش از شروع بازی مشخص بود که محمدرضا اخباری به دلیل مصدومیت در ترکیب تیم تراکتور حضور نخواهد داشت. عملکرد نه چندان خوب ناصر سالاری هم تردیدهایی برای حضور دوباره‌اش در ترکیب تراکتور ایجاد کرده بود.

سیف احمدی هم دروازه‌بان سوم تیم تراکتور هم در تمرینات نتوانست اعتماد سولدو و دینکو را جلب کنند و در نهایت در یک تصمیم شجاعانه دروازه‌بان چهارم تراکتور که در تیم امید این باشگاه بازی کرده بود، در ترکیب اصلی تراکتور قرار گیرد.

مهدی حقیقت که با شماره ۵۵ در میدان حضور داشت، اتفاقا بسیار خوب و فراتر از انتظار ظاهر شده و دو سیو حالی داشت که به نوعی با کلین‌شیت خود، سهم بزرگی در این پیروزی به دست آورد.

به نظر می رسد سولدو با این ریسک خود که جواب لازم را هم گرفت، تا بازگشت اخباری به ترکیب تراکتور، نگرانی از بابت دروازه تیم تراکتور نداشته و مزد شجاعتش را گرفت.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷