تراکتورسازی در گام اول الجزیره را شخم زدند
تراکتورسازی در گام اول الجزیره را شخم زدند

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در اولین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الجزیره امارات به پیرزی پرگلی دست یافتند. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، تراکتورسازی و الجزیره امارات در چارچوب دیداری از هفته اول لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۶ در ورزشگاه یادگار امام به مصاف یکدیگر رفتند. این […]

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در اولین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الجزیره امارات به پیرزی پرگلی دست یافتند.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، تراکتورسازی و الجزیره امارات در چارچوب دیداری از هفته اول لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۶ در ورزشگاه یادگار امام به مصاف یکدیگر رفتند.

این دیدار با نتیجه ۴ بر صفربه پایان رسید.

گل: دقیقه ۴ ارسال محمد ایرانپوریان با ضربه سر فرزاد حاتمی به بختیار رحمانی رسید که این بازیکن با یک شوت سر ضرب دروازه الجزیره را باز کرد.

گل: دقیقه ۹ کرنر ارسالی بازیکن تراکتورسازی را شجاع خلیل‌زاده با ضربه سر به گل تبدیل کرد.

دقیقه ۵۱ جونز برای الجزیره گلزنی کرد که این گل از سوی داور مردود اعلام شد.

دقیقه ۵۳ ضربه فرزاد حاتمی درحالیکه چند سانتیمتر با ورود به دروازه فاصله داشت را مدافع الجزیره از روی خط بیرون کشید.

گل: دقیقه ۵۴ ارسال بازیکن تراکتورسازی طی یک رفت و برگشت به فرزاد حاتمی رسید که ضربه سر این بازیکن بعد از برخورد به مدافع الجزیره مقابل خط روی زمین افتاد در این لحظه مهدی شریفی خودش را به توپ رساند که ضربه او بعد از برخورد به مدافع الجزیره وارد دروازه شد.

گل: دقیقه ۵۸ بختیار رحمانی روی اشتباه مدافع الجزیره توپ را از این بازیکن گرفت تا در موقعیتی تک به تک با یک بغل پا گل چهارم تیمش را به ثمر برساند.

دقیقه ۸۹ مهدی شریفی در موقعیت تک به تک توپ را به بیرون زد.

در نیمه دوم تراکتورسازی تیم برتر زمین بود و می‌توانست چند بار دیگر دروازه حریف را باز کند که این اتفاق نیفتد.

نمایندگان فوتبال ایران در بازی اول خود در لیگ قهرمانان آسیا حریفان قطری و اماراتی خود را با شکست بدرقه کردند.

ترکیب تراکتورسازی: محمدرضا اخباری، محمد ایرانپوریان، شجاع خلیل‌زاده، خالد شفیعی، سینا اشوری، سروش رفیعی بختیار رحمانی(۸۲ایوب کلانتری)،‌ اگوستو سزار(۴۶ مهدی شریفی)، فرزاد حاتمی، مهدی کیانی و سعید آقایی

محمد تقی داور سنگاپوری این مسابقه به فرزاد حاتمی از تراکتورسازی کارت زرد نشان دادند.

به گزراش خبرگزاری فارس،‌ با توجه به تساوی ۲ بر ۲ الهلال و پاختاکور در دیگر دیدار این گروه تراکتورسازی در روز اول مسابقات در صدر جدول قرار گرفت.