‌‌به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، علی‌اکبر عابدی که از سوی جعفر رنجبرپور رییس هیات تکواندو آذربایجان‌شرقی به عنوان رییس هیات تکواندو شهرستان تبریز معرفی شد، گفت: مربیگری در تکواندو را از سال ۱۳۷۳ آغاز کردم و حاصل ۲۷ سال مربیگری‌ام کسب ۶۰ مدال کشوری و بین‌المللی توسط شاگردانم است. عابدی خاطرنشان کرد: چند سال […]

‌‌به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، علی‌اکبر عابدی که از سوی جعفر رنجبرپور رییس هیات تکواندو آذربایجان‌شرقی به عنوان رییس هیات تکواندو شهرستان تبریز معرفی شد، گفت: مربیگری در تکواندو را از سال ۱۳۷۳ آغاز کردم و حاصل ۲۷ سال مربیگری‌ام کسب ۶۰ مدال کشوری و بین‌المللی توسط شاگردانم است.

عابدی خاطرنشان کرد: چند سال به عنوان سرمربی تیم تکواندو آذربایجان‌شرقی در مسابقات قهرمانی کشور شرکت و یک بار به عنوان بهترین مربی مسابقات برگزیده شدم.

‌وی اضافه کرد: یک بار هم به عنوان بهترین سرپرست و یک بار به عنوان بهترین مربی استان انتخاب و سابقه دعوت و حضور به عنوان مربی تیم ملی در مسابقات بین‌المللی فجر را داشتم.

‌پیشکسوت تکواندو استان آذربایجان‌‌شرقی اذعان کرد: ۴ سال مسئول تیم تکواندو دانشگاه‌های شمالغرب کشور بودم که حاصل آن یک قهرمانی، ۲ نایب قهرمانی و یک مقام سومی حاصل تلاش در رقابت‌های دانشجویی بوده است.

وی یادآور شد: همچنین سرمربی تیم منتخب آذربایجان‌شرقی در مسابقات بین‌المللی ترکیه بودم که در این رقابت‌ها به مقام سوم دست یافتیم.

‌عابدی تشریح کرد: در بخش اجرایی هم ۴ سال دبیری هیات تکواندو شهرستان تبریز را عهده دار بوده و برای مدتی هم سرپرست هیات تکواندو این کلانشهر بودم.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷