سیل یک چوپان را با ۲۰۰ گوسفند در هریس با خود برد
سیل یک چوپان را با ۲۰۰ گوسفند در هریس با خود برد

فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی گفت: سیل درشهرستان هریس جان یک چوپان را گرفت و ۲۰۰ راس دام سبک را تلف کرد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، حسین عبدی امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: وقوع سیل در روستای حدفاصل روستای جانقور و شهر بخشایش شهرستان هریس مرگ یک نفر چوپان و تلف شدن […]فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی گفت: سیل درشهرستان هریس جان یک چوپان را گرفت و ۲۰۰ راس دام سبک را تلف کرد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، حسین عبدی امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: وقوع سیل در روستای حدفاصل روستای جانقور و شهر بخشایش شهرستان هریس مرگ یک نفر چوپان و تلف شدن ۲۰۰ راس دام سبک را رقم زد.

وی افزود: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع سیلاب های بهاری و تلف شدن احشام واقع درحد فاصل روستای جانقور و شهر بخشایش شهرستان هریس، بلافاصله مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

عبدی افزود: مأموران با حضور در محل حادثه و بررسی های اولیه مشاهده کردند که بارش نزولات آسمانی و وقوع سیلاب متاسفانه باعث فوت یک نفر چوپان اهل شهر بخشایش و تلف شدن ۲۰۰ رأس دام شده است.

این مقام ارشد انتظامی استان گفت: با تلاش نیرو های امدادی و انتظامی جسد چوپان کشف و با هماهنگی مقام قضایی تحویل خانواده متوفی شد.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: دامداران و کشاورزان در زمان بارش نزولات آسمانی هشدارهای هواشناسی را جدی گرفته و از اطراق و تردد در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها پرهیز کنند.

 

انتهای پیام/