به گزارش ایسنا، چند روز است که خبر استعفای شبنم کلاهی، دبیر فدراسیون بسکتبال از سمتش توسط برخی رسانه‌ها و در فضای مجازی منتشر شده است؛ موضوعی ‌که فدراسیون بسکتبال تا امروز از پاسخگویی درباره آن به اصحاب رسانه خودداری می‌کند. حال بعد از ‌گذشت حدودا چهار روز از انتشار این اخبار، سرانجام فدراسیون بسکتبال سکوت خود را شکسته و امروز (چهارشنبه) ۱۵ […]

به گزارش ایسنا، چند روز است که خبر استعفای شبنم کلاهی، دبیر فدراسیون بسکتبال از سمتش توسط برخی رسانه‌ها و در فضای مجازی منتشر شده است؛ موضوعی ‌که فدراسیون بسکتبال تا امروز از پاسخگویی درباره آن به اصحاب رسانه خودداری می‌کند.

حال بعد از ‌گذشت حدودا چهار روز از انتشار این اخبار، سرانجام فدراسیون بسکتبال سکوت خود را شکسته و امروز (چهارشنبه) ۱۵ اردیبهشت با انتشار بیانیه‌ای نسبت به این ‌موضوع واکنش نشان داد.

متن بیانیه فدراسیون بسکتبال به شرح زیر است:

“در پی برخی اخبار منتشر شده در رسانه‌ها مبنی بر اخراج دبیر کل فدراسیون بسکتبال به استحضار می‌رساند که اخراج ایشان به هیچ وجه صحت ندارد. سرکار خانم شبنم کلاهی اوایل هفته جاری به دلیل مشکلات شخصی از سمت خود استعفا داده‌اند که این موضوع توسط ریاست محترم فدراسیون بسکتبال در حال بررسی است و نتیجه آن طی هفته آینده در اختیار عموم و اصحاب محترم رسانه قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است بر خلاف مطالب کذب منتشر شده در برخی از رسانه‌ها، مسعود عماری، دبیر کل قبلی این فدراسیون اخراج نشده بودند بلکه با توجه به قانون‌ منع به کارگیری بازنشستگان‌، با پایان دوران خدمت رسمی و تمکین به قانون جاری کشور به افتخار بازنشستگی نائل شدند و از سمت خود کناره گیری کردند.”

انتهای پیام