سفر فرسایشی ماشین‌سازی به بوشهر
سفر فرسایشی ماشین‌سازی به بوشهر

ماشین‌سازی برای بازی با نماینده بوشهر به این استان سفر خواهد کرد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال کشور تیم ماشین‌سازی تبریز در به مصاف تیم پارس جنوبی جم خواهد رفت. سبزپوشان با شکستی که در تبریز برابر خوشه‌های طلایی ساوه داشتند، سقوط‌شان به لیگ دسته ۲ تقریبا […]ماشین‌سازی برای بازی با نماینده بوشهر به این استان سفر خواهد کرد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال کشور تیم ماشین‌سازی تبریز در به مصاف تیم پارس جنوبی جم خواهد رفت.

سبزپوشان با شکستی که در تبریز برابر خوشه‌های طلایی ساوه داشتند، سقوط‌شان به لیگ دسته ۲ تقریبا قطعی شده و ۷ بازی باقیمانده برای این تیم حکم تشریفاتی دارد.

ماشین‌سازی در پایان هفته بیست و هفتم با ۱۱ امتیاز به همراه شاهین بوشهر در قعر جدول قرار دارد. به همین جهت ۳ سفر طولانی فرسایشی به جنوب و جنوب شرقی کشور خواهد داشت.

این تیم در بازی های باقیمانده خود در بیرون از خانه به مصاف تیم‌های پارس جنوبی جم، استقلال ملاثانی و آرمان گهر سیرجان رفته و در تبریز هم میزبان تیم‌های خیبر خرم آباد، ملوان انزلی، سایپای البرز و شاهین بوشهر خواهد بود.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷