به گزارش ایسنا،  ملی‌پوشان تیراندازی که قرار است ۳۰ اردیبهشت در مسابقات قهرمانی اروپا اوسییک کرواسی شرکت کنند در حال حاضر راهی اردوی تدارکاتی مجارستان شده اند تا با فشنگ بیشتر و بهتر تمریناتشان را ادامه دهند. علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی نیز به مجارستان سفر کرده تا از نزدیک در جریان شرایط و روند […]

به گزارش ایسنا،  ملی‌پوشان تیراندازی که قرار است ۳۰ اردیبهشت در مسابقات قهرمانی اروپا اوسییک کرواسی شرکت کنند در حال حاضر راهی اردوی تدارکاتی مجارستان شده اند تا با فشنگ بیشتر و بهتر تمریناتشان را ادامه دهند.

علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی نیز به مجارستان سفر کرده تا از نزدیک در جریان شرایط و روند آماده‌سازی اردونشینان قرار بگیرد.

مدت‌هاست که‌ ملی‌پوشان تیراندازی فشنگ لازم برای تمرین و مسابقه را نداشتند. هدف از این اردو علاوه بر آمادگی بیشتر ملی‌پوشان و حضور در مسابقه تهیه و خرید فشنگ تست شده نیز است.

گروه اول ملی‌پوشان تفنگ متشکل از نجمه خدمتی، آرمینا صادقیان و مهیار صداقت ۸ اردیبهشت همراه الهام هاشمی عازم مجارستان شدند و گروه دوم تیم ملی شامل فاطمه کرم‌زاده، پوریا نوروزیان، مه لقا جام بزرگ، هانیه رستمیان، جواد فروغی، گلنوش سبقت‌اللهی و سجاد پورحسینی نیز ۲۲ اردیبهشت راهی مجارستان شدند.

اردونشینان قرار است برای آمادگی بیشتر و حضور در رقابت در مسابقات داخلی مجارستان و کرواسی نیز شرکت کنند. آنها بلافاصله از مجارستان راهی مسابقات قهرمانی اروپا خواهند شد. 

انتهای پیام