سرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی منصوب شد
سرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی منصوب شد

استاندار آذربایجان شرقی طی حکمی، زهرا کوهی را به عنوان سرپرست اداره‌کل امور بانوان و خانواده استانداری منصوب کرد. در حکم عابدین خرّم خطاب به کوهی آمده است:   نظر به تعهد و تخصص سرکارعالی به موجب این حکم به عنوان “سرپرست اداره‌کل امور بانوان و خانواده استانداری” منصوب می‌شوید. امید است با توکل به […]


استاندار آذربایجان شرقی طی حکمی، زهرا کوهی را به عنوان سرپرست اداره‌کل امور بانوان و خانواده استانداری منصوب کرد.

در حکم عابدین خرّم خطاب به کوهی آمده است:

 
نظر به تعهد و تخصص سرکارعالی به موجب این حکم به عنوان “سرپرست اداره‌کل امور بانوان و خانواده استانداری” منصوب می‌شوید. امید است با توکل به خداوند متعال با روحیه انقلابی، ارتباط مستمر و موثر با فعالین حوزه بانوان و خانواده، بازشناسی هویت زن مسلمان و تحکیم خانواده، جهت عمل به فرامین مقام معظم رهبری و پیشبرد اهداف دولت سیزدهم موفق و موید باشید.
 
زهرا کوهی متولد ۱۳۵۸، دانشجوی دکتری تخصصی روانشناسی دانشگاه تبریز، طلبه سطح دو حوزه جامعه‌الزهرا و از چهره‌های فعال در حوزه مسائل زنان و خانواده است که سابقه فعالیت‌های فرهنگی گسترده در آموزش‌و‌پرورش و دانشگاه‌های استان را در کارنامه دارد. 
 
جوان نمونه سال ۸۰ و بانوی نمونه فعال در حوزه تسهیل ازدواج در سال ۸۸، همکاری با جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، ریاست هیئت اندیشه‌ورز بسیج جامعه زنان، مدیر موسسه فرهنگی قرآنی سحاب رحمت، مشاور ازدواج و خانواده و سفرهای تبلیغی به کشورهایی چون جمهوری آذربایجان و گرجستان از دیگر سوابق کوهی است. 
 
پیش از این رقیه صادق‌زاده مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان‌شرقی بود.