زمین‌گیر شدن متهمی که  اقدام به اسیدپاشی کرد
زمین‌گیر شدن متهمی که  اقدام به اسیدپاشی کرد

فرمانده انتظامی شهرستان ملکان از زمین‌گیر شدن متهم فراری که اقدام به پاشیدن اسید کرد با شلیک پلیس در این شهرستان خبر داد. به گزارش قلم پرس،از ملکان، علی ریحانی، فرمانده انتظامی شهرستان ملکان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان ملکان روز پنجشنبه ۲۰ مرداد ماه در اجرای دستور قضایی برای دستگیری  متهمی […]فرمانده انتظامی شهرستان ملکان از زمین‌گیر شدن متهم فراری که اقدام به پاشیدن اسید کرد با شلیک پلیس در این شهرستان خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از ملکان، علی ریحانی، فرمانده انتظامی شهرستان ملکان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان ملکان روز پنجشنبه ۲۰ مرداد ماه در اجرای دستور قضایی برای دستگیری  متهمی که حکم جلب داشته اعزام شدند.

وی اضافه کرد: متهم پس از مشاهده ماموران اقدام به پاشیدن اسید بروی آنها کرده و متواری می‌شود  که بلافاصله  دستگیری وی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: دیروز نیز اکیپی از ماموران به محل اختفای متهم اعزام که وی با مشاهده ماموران مجددا قصد پاشیدن اسید را داشت که با تیراندازی به موقع ماموران انتظامی دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/س