زلزله هرمزگان، تلنگری جدی برای مسؤولان شهری تبریز
زلزله هرمزگان، تلنگری جدی برای مسؤولان شهری تبریز

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: زلزله‌ای که روز گذشته در هرمزگان رخ داد، تلنگری جدی برای مسؤولان شهری تبریز بود تا در خصوص ایمن سازی اقدامات جدی اتخاذ شود. به گزارش قلم پرس،از تبریز، حجت‌الاسلام رسول برگی پیش از ظهر امروز یکشنبه در هشتادمین جلسه علنی ضمن تبریک روز قلم به اهالی قلم اظهار […]رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: زلزله‌ای که روز گذشته در هرمزگان رخ داد، تلنگری جدی برای مسؤولان شهری تبریز بود تا در خصوص ایمن سازی اقدامات جدی اتخاذ شود.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، حجت‌الاسلام رسول برگی پیش از ظهر امروز یکشنبه در هشتادمین جلسه علنی ضمن تبریک روز قلم به اهالی قلم اظهار کرد: قلم در زندگی بشر بسیار پراهمیت بوده تا جایی که در قرآن کریم به قلم و آنچه می‌نویسد، سوگند یاد شده. اهمیت قلم و نگارش آنگونه است که تا ابد باقی است.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز ضمن تسلیت به خانواده‌های داغدیده زلزله هرمزگان بیان داشت: زلزله‌ای که روز گذشته در هرمزگان رخ داد، تلنگری جدی برای مسؤولان شهری تبریز بود تا در خصوص ایمن‌سازی اقدامات جدی اتخاذ شود. همه باید دست در دست هم دهیم تا از این خطر جلوگیری کنیم.

وی با اشاره به هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی افزود: انقلاب اسلامی ایران در تاریخ خود حوادث مختلفی را تجربه کرده است و این ایامی که در آن قرار داریم یعنی از ۶ تا ۱۲ تیر، ایران اسلامی دستخوش حوادث مختلفی بوده است. ترور رهبری معظم انقلاب در ۶ تیر، شهادت آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یارانش در انفجار ساختمان حزب جمهوری اسلامی هفتم تیرماه سال ۶۰ ، شهادت امام جمعه شهر یزد و یار دیرین امام (ره) شهید محراب آیت‌الله صدوقی (ره) ۱۱ تیر در نماز جمعه و همچنین شهادت هموطنان در هواپیمای مسافربری که توسط ناو آمریکایی به شهادت رسیدند از جمله مواردی است که سبب شد این هفته را به نام حقوق بشر آمریکایی معرفی کنند.

برگی در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد: روز علامه امینی را در پیش رو داریم که ایشان بیش از نیمی از عمر خود را صرف نوشتن ۴۰ جلد کتاب برای اثبات حقانیت امیرالمومنین(ع) کرده است.

انتهای پیام/س