ریل گذاری جشنواره نخستین واژه آب با امضاء تفاهم نامه همکاری فیمابین شرکت آب وفاضلاب آذربایجان شرقی و اداره کل آموزش و پرورش استان
ریل گذاری جشنواره نخستین واژه آب با امضاء تفاهم نامه همکاری فیمابین شرکت آب وفاضلاب آذربایجان شرقی و اداره کل آموزش و پرورش استان

ریل گذاری جشنواره نخستین واژه آب با امضاء تفاهم نامه همکاری فیمابین شرکت آب وفاضلاب آذربایجان شرقی و اداره کل آموزش و پرورش استان تفاهم نامه همکاری شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی وآموزش و پرورش درموضوع آموزش مصرف بهینه آب به دانش آموزان با عنوان جشنواره نخستین واژه آب به امضا رسید. به گزارش […]ریل گذاری جشنواره نخستین واژه آب با امضاء تفاهم نامه همکاری فیمابین شرکت آب وفاضلاب آذربایجان شرقی و اداره کل آموزش و پرورش استان

تفاهم نامه همکاری شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی وآموزش و پرورش درموضوع آموزش مصرف بهینه آب به دانش آموزان با عنوان جشنواره نخستین واژه آب به امضا رسید.

به گزارش دفتر روابط عمومی آبفای استان بر اساس این تفاهم نامه، شرکت آب و فاضلاب و آموزش و پرورش در موضوع آموزش مصرف بهینه آب به دانش آموزان با یکدیگر همکاری خواهند داشت.
این مراسم با حضور خانی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ، سعادتی مدیرکل  آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولان برگزار شد.
خانی  با اشاره به برگزاری نخستین واژه آب در مدارس ابتدائی استان گفت : از آنجائیکه مدارس به ویژه در مقطع ابتدایی از کانون های مهم و ارزشمند فرهنگ سازی و ترویج فرهنگ است، آموزش مصرف بهینه آب از دانش آموزان است تا اطمینان پیدا کنیم آموزه های فرهنگ سازی در مصرف مهمترین مایه حیات و زندگی در جامعه به درستی تسری پیدا میکند.
وی ادامه داد: دانش‌آموزان بهترین مروجان فرهنگ بهینه مصرف آب در خانواده ها هستند و می‌توانند با دریافت آموزش‌ اصلاح الگوی مصرف آب، آن را به خانواده‌ها منتقل کنند.
مدیرعامل آبفای استان  تصریح کرد: آینده سازان شهر باید حامی آب باشند و برای تحقق این امر باید اهمیت و روش مصرف بهینه آب را به آنان آموزش دهیم. به عقیده ما بهترین روش برای این آموزش، استفاده از ظرفیت آموزش و پرورش و کلاس درس است .