ریشه تولید فساد در منطقه آزاد ارس را قطع می‌کنیم
ریشه تولید فساد در منطقه آزاد ارس را قطع می‌کنیم

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: باید طوری برنامه ریزی شود تا ریشه های تولید فساد را در منطقه قطع و خشک کنیم در این زمینه نیازمند اصلاح برخی ضوابط و انجام اقدامات زیرساختی هستیم. به گزارش قلم پرس،از جلفا، مجید کیانی ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره […]رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: باید طوری برنامه ریزی شود تا ریشه های تولید فساد را در منطقه قطع و خشک کنیم در این زمینه نیازمند اصلاح برخی ضوابط و انجام اقدامات زیرساختی هستیم.

به گزارش قلم پرس،از جلفا، مجید کیانی ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره کل حراست منطقه آزاد ارس اظهار کرد: تلاش خواهیم کرد فضایی آرام جهت توسعه همه جانبه در ارس ایجاد شود و لازمه این توسعه این است که فضا را به سمتی ببریم که آرامش خیال فعالان اقتصادی ارس و امنیت کاری پرسنل فراهم شود.

وی نقش آفرینی در حل چالش های پیش روی  سازمان  را از کارکرد های مهم مجموعه حراست برشمرد و ابراز امیدواری کرد که باید طوری برنامه ریزی شود تا ریشه های تولید فساد را در منطقه قطع و خشک کنیم. در این راستا نیازمند اصلاح برخی ضوابط و انجام اقدامات زیرساختی هستیم. 

کیانی با اشاره به اینکه بدنبال کاهش و حل مشکلات و رونق بیشتر اقتصادی در منطقه هستیم افزود: مشکلاتی که امروز در منطقه آزاد ارس شاهد هستیم همگی مربوط به چند سال اخیر نیست. بخشی از مشکلات ماهوی و مربوط به کل مناطق آزاد کشور است و بخشی دیگر از مشکلات مختص ارس است که در طول ۱۷ سال در منطقه ایجاد شده است و قطعاً یک شبه قابل حل نیست.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس ضمن برشمردن انتظارات خود از مجموعه حراست  بر این نکته تاکید کرد که لازم است حراست در اجرای وظایف محوله نقطه اعتماد پرسنل باشد تا با تعامل شایسته زمینه های مدیریت کارآمد فراهم شود.

انتهای پیام/