روحانیت در خط مقدم مبارزه با کرونا/ توزیع ۱۱۰ هزار بروشور آموزشی و پیشگیری کرونا
روحانیت در خط مقدم مبارزه با کرونا/ توزیع ۱۱۰ هزار بروشور آموزشی و پیشگیری کرونا

مسؤل نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه امامت از قرار گرفتن جامعه روحانیت در خط مقدم مبارزه با کرونا و کفن و دفن میت خبر داد و افزود: ۱۱۰ هزار بروشور آموزشی و پیشگیری از کرونا و همچنین دعای هفتم صحیفه سجادیه در حوزه استحفاظی ناحیه امامت تبریز چاپ و توزیع گردید.

به گزارش قلم‌پرس، حجه‌الاسلام محمدرضا رحمانی طی گفتگویی با اعلام خبر فوق خاطرنشان کرد: در این راستا در سازمان دهی گروه های جهادی، توزیع بسته های معیشتی، بهداشتی و ماسک در کنار فرماندهی قرار داشتیم.

او ادامه داد: با دستور رزمایش کمک مومنانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی دشمنان اسلام و در راس آن ها استکبار جهانی شکست سنگینی را متحمل شدند.

مسؤل نمایندگی نهاد رهبری در سپاه امامت خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام که رسانه های مختلفی در دست دارند با این رزمایش کمک مومنانه شکست مفتضحانه ای خوردند و اکنون دنیا بیش از پیش به رحمانی بودن دین اسلام پی برده است.

او اضافه کرد: دشمنان داخلی و خارجی لحظه به لحظه اتفاقات بعد از وقوع ویروس کرونا در کشورمان را رصد می کردند ولی به برکت وجود ولی فقیه نه تنها شاهد بحران در کشورمان نشدند بلکه همدلی و همراهی ملت ایران اسلامی را شاهد شدند.

رحمانی یادآور شد: رزمایش کمک مومنانه در مراحل بعدی نیز به همت بسیجیان و خیرین و آحاد جامعه ادامه خواهد داشت تا عده ای از مردم که دچار مشکل معیشتی شده اند احساس کمبود نکنند.