به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمد ربیعی پس از برتری مقابل تراکتور در جام حذفی اظهار داشت: در کمتر از دو هفته این دو تیم دو بازی خیلی خوب و با کیفیت و بدون حاشیه انجام دادند. بچه‌های ما امروز تلاش زیاد و درستی داشتند. در نیمه اول تراکتور بهتر از ما بود، اما […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمد ربیعی پس از برتری مقابل تراکتور در جام حذفی اظهار داشت: در کمتر از دو هفته این دو تیم دو بازی خیلی خوب و با کیفیت و بدون حاشیه انجام دادند. بچه‌های ما امروز تلاش زیاد و درستی داشتند. در نیمه اول تراکتور بهتر از ما بود، اما در نیمه دوم و حتی وقت های اضافه ما بهتر بودیم و موقعیت داشتیم. امروز چند بازیکن خود را به دلایل مختلف نداشتیم و نسبت به بازی قبلی با تراکتور ۶ تغییر داشتیم.

وی ادامه داد: خوشحالم به بچه هایی از ابتدا بازی دادیم که ۵ نفر آنها سهمیه زیر ۲۱ سال بودند و خیلی خوب کار کردند و این می‌تواند نوید روزهای خوب را بدهد. در درون دروازه نوشی صوفیانی ۱۲۰ دقیقه خوب کار کرد و فائز هم در ضربات پنالتی عالی عمل کرد.

سرمربی مس در مورد تراکتور گفت: روند پیشرفت آنها نسبت به دو هفته قبل بهتر شده و برای این تیم احترام زیادی قائل هستم.

ربیعی در مورد تغییر گل گفت: فائز دروازه بان پنالتی گیری بوده و در جام عرب هم دو پنالتی خوب گرفت و تشخیص فنی بود که او برای پنالتی ها وارد میدان شود. 

 سرمربی مس رفسنجان با اشاره به کمبود زمان بین بازی‌ها عنوان کرد: ۴ روز قبل یک بازی در شیراز انجام دادیم و امروز به تبریز آمدیم و سه روز دیگر باید در زمین خودمان بازی کنیم، اما رقیب آینده ما یک روز بیشتر استراحت کرده است. بهتر بود همه بازی‌ها در یک زمان خاص باشد و عدالت رعایت شود. ما باید به رفسنجان باز گردیم و سه روز دیگر بازی کنیم. در مجموع این پیروزی را به کارگران مس رفسنجان تقدیم می‌کنم. 
 
وی در مورد داوری و اینکه توپ در دقیقه ۸۸ توپ به دست بازیکن مس خورد، گفت: من آن صحنه را ندیدم، چون دور بودم، اما عرب براقی داور خوبی است، ما یکی دو گلایه داریم. در صحنه مشابه به بازیکن ما کارت داد و به آنها نه.

انتهای پیام/