مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری تبریز از راه‌اندازی و نورپردازی آبنمای زیبای مرکز خرید پایانه مسافربری مرکزی تبریز در آستانه افتتاح نمایشگاه دائمی خبر داد. به گزارش قلم پرس، احمد زارعی گفت: آبنما، یکی از المان‌های مهم شهری است که در ایجاد جلوه بصری، خنکی هوای اطراف محوطه، ایجاد حسّ آرامش و ایجاد شوق برای […]مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری تبریز از راه‌اندازی و نورپردازی آبنمای زیبای مرکز خرید پایانه مسافربری مرکزی تبریز در آستانه افتتاح نمایشگاه دائمی خبر داد.

به گزارش قلم پرس، احمد زارعی گفت: آبنما، یکی از المان‌های مهم شهری است که در ایجاد جلوه بصری، خنکی هوای اطراف محوطه، ایجاد حسّ آرامش و ایجاد شوق برای پیاده‌روی در اطراف آن حائز اهمیت است.
وی افزود: بر همین اساس، این سازمان با اهتمام جدی جهت راه‌اندازی همه آبنماهای پایانه مسافربری تبریز، اقدامات زیربنایی و اساسی انجام داده که آبنمای زیبای مرکز خرید پایانه مسافربری مرکزی در آستانه افتتاح نمایشگاه دائمی منبت‌کاری، معرق‌کاری، رزین‌کاری، خراطی و صنایع دستی پس از اجرای مراحل عمرانی و زیباسازی، راه‌اندازی و آبگیری شد.