رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی: دسترسی مردم به مسئولان قضایی با برنامه راهبردی قوه قضاییه تسهیل می‌شود
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی: دسترسی مردم به مسئولان قضایی با برنامه راهبردی قوه قضاییه تسهیل می‌شود

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: از جمله برنامه‌های راهبردی قوه قضاییه تسهیل دسترسی مردم به مسئولان قضایی بوده که ملاقات‌های حضوری با مردم از جمله مصادیق این موضوع است. به گزارش قلم پرس – موسی خلیل‌الهی در حاشیه ملاقات حضوری با مردم کوی، ولی امر تبریز، اظهارکرد: تکریم ارباب رجوع و حفظ کرامت انسان‌ها […]رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: از جمله برنامه‌های راهبردی قوه قضاییه تسهیل دسترسی مردم به مسئولان قضایی بوده که ملاقات‌های حضوری با مردم از جمله مصادیق این موضوع است.

به گزارش قلم پرس موسی خلیل‌الهی در حاشیه ملاقات حضوری با مردم کوی، ولی امر تبریز، اظهارکرد: تکریم ارباب رجوع و حفظ کرامت انسان‌ها و تسهیل دسترسی مردم به مسئولان قضایی از جمله برنامه‌های راهبردی در دوران تحول و تعالی قوه قضاییه به مدیریت حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای بوده است.
 
وی با بیان اینکه یکی از مصادیق دسترسی آسان مردم به مسئولان قضایی برگزاری ملاقات‌های حضوری با مردم در مساجد است، افزود: تلاش داریم با حضور در محلات حاشیه شهر ضمن مواجه با مشکلات قضایی موجود در آن منطقه تا جایی که در توان داریم در رفع مشکلات گام برداریم.
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی ادامه داد: عمده مراجعات مردمی در دو بخش قضایی و گلایه از برخی سازمان‌ها و نهاد‌های اداری عمومی است.
وی ادامه داد: مباحث بخش قضایی بیشتر مربوط به حوزه اطاله دادرسی و مشکلات زندانیان از قبیل مرخصی و بخش‌های دیگر بوده که توسط همکاران قضایی بررسی و دستورات لازم صادر می‌شود.
خلیل‌الهی خاطرنشان کرد: در رابطه با موضوعات مربوط به سازمان‌ها و ادارات عمومی بر اساس بررسی‌های مورد نیاز نیز تصمیمات مورد نیاز اتخاذ و دستورات لازم صادر می‌شود.
 
انتهای پیام/