حجت الاسلام سید سلمان ذاکر نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات گفت: مردم با حضور پرشور خود در انتخابات ۲۸ خرداد به معاندان نظام فهماندند که اینجا جمهوری اسلامی و ولایت فقیه حکمفرماست و دشمنان این نظام در میان مردم […]

حجت الاسلام سید سلمان ذاکر نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات گفت: مردم با حضور پرشور خود در انتخابات ۲۸ خرداد به معاندان نظام فهماندند که اینجا جمهوری اسلامی و ولایت فقیه حکمفرماست و دشمنان این نظام در میان مردم جایگاهی ندارند که بخواهند جلوی مشارکت افراد در انتخابات را بگیرند.

وی افزود: ملت ایران از زمان پیروزی انقلاب تاکنون بارها بصیرت خود را با حضور در عرصه‌های مختلف سیاسی، نظامی و… نشان دادند و حضور آنها در پای صندوق‌های رأی در ۲۸ خرداد نیز نمونه دیگری از بصیرت و هوشمندی مردم ایران آن هم در میان فشارهای اقتصادی و تهاجم رسانه‌ای بود.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: مردم با وجود مشکلات فراوان اقتصادی، بیکاری و امثال آن بدون توجه به این مشکلات پای صندوق رأی حاضر شدند و فرصت دیگری به کارگزاران نظام برای ارائه خدمت دادند.

ذاکر خاطرنشان کرد: مردم با حضور خود در پای صندوق‌های رأی با وجود مشکلات اقتصادی و… نشان دادند که بین مسائل اقتصادی و مشکلات معیشتی و بحث اصل نظام تفکیک قائلند و هیچ گاه به خاطر مشکلات معیشتی دست از حمایت خود از نظام جمهوری اسلامی و آرمان‌های انقلاب برنمی‌دارند.

وی افزود: مردم در انتخابات به کسی رأی دادند که در سابقه کاری‌اش چه در عرصه شعار و چه در عرصه عمل فرد موفقی بوده و خدمت به مردم در سابقه کاری‌اش مشهود است.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: آقای رئیسی در دوره دو ساله ریاستش بر قوه قضائیه ۲ هزار واحد صنعتی را احیا کرد و در بحث مبارزه با فساد از معاون قوه قضائیه گرفته تا برادر رئیس جمهور را پای میز محاکمه کشاند و نشان داد که در این مسیر با جدیت عمل می‌کند و مردم هم با رأی بالای خود حمایت قاطع‌شان از رئیس جمهور منتخب را اعلام داشتند.

انتهای پیام/