دومین کاروان لجستیکی آمریکا در جنوب عراق هدف قرار گرفت
دومین کاروان لجستیکی آمریکا در جنوب عراق هدف قرار گرفت

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، یک کاروان ائتلاف آمریکایی ضد داعش بعد از ظهر امروز (سه شنبه) هدف انفجار بمب کنار جاده‌ای در استان بابل در جنوب عراق قرار گرفت. این انفجار تلفاتی در پی نداشت و موجب وارد آمدن خسارت به یک کامیون شد. این دومین انفجار امروز است، پیش از ظهر نیز […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، یک کاروان ائتلاف آمریکایی ضد داعش بعد از ظهر امروز (سه شنبه) هدف انفجار بمب کنار جاده‌ای در استان بابل در جنوب عراق قرار گرفت. این انفجار تلفاتی در پی نداشت و موجب وارد آمدن خسارت به یک کامیون شد.

این دومین انفجار امروز است، پیش از ظهر نیز یک کاروان لجستیکی ائتلاف آمریکایی در نزدیکی شهر «الناصریه» در مرکز استان «ذی قار» هدف قرار گرفت.

طی ماه‌های اخیر انفجارهای مشابهی بر سر راه کاروان‌های نظامی آمریکا در عراق رخ داده است. ائتلاف آمریکایی برای در امان ماندن از این انفجارها و انتقال تجهیزات خود از شرکت‌های بومی عراقی کمک گرفته است.

حمله به کاروان لجستیک آمریکا در حالی است که پارلمان عراق دی ماه سال گذشته در پی اقدام جنایتکارانه آمریکا مبنی بر ترور شهید سپهبد قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس نائب رئیس سازمان الحشد الشعبی، طرح اخراج نظامیان آمریکایی از عراق را تصویب کرد.

انتهای پیام/