دلیل تاکید آل‌هاشم در تسریع معرفی مدیرکل جدید آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی/ به هیچ وجه در عزل و نصب‌ها دخالت نمی کنم
دلیل تاکید آل‌هاشم در تسریع معرفی مدیرکل جدید آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی/ به هیچ وجه در عزل و نصب‌ها دخالت نمی کنم

امام جمعه تبریز هدف از ورود خود و تاکید بر تسریع در معرفی جدید مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی را نجات از بلاتکلیفی دستگاه تعلیم و تربیت استان اعلام کرد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، حجت الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم امروز در خطبه های نماز جمعه تبریز با گرامیداشت سالروز شهادت آیت الله مطهری و روز […]امام جمعه تبریز هدف از ورود خود و تاکید بر تسریع در معرفی جدید مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی را نجات از بلاتکلیفی دستگاه تعلیم و تربیت استان اعلام کرد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، حجت الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم امروز در خطبه های نماز جمعه تبریز با گرامیداشت سالروز شهادت آیت الله مطهری و روز معلم اظهار کرد: معلمانان پرورش دهنده مهم ترین سرمایه یک ملت یعنی نیروی انسانی هستند.

وی با بیان اینکه مبادا معلمان فراموش شوند، افزود: دست اندارکراران آموزش و پرورش باید بر مسئله معیشت معلمانان توجه جدی داشته و خواسته های قانونی و معیشتی مردم توجه ویزه داشته باشند.

آل هاشم تصریح کرد: معلم در آموزش و پرورش رکن اصلی در توسعه اجتماعی و فرهنگی است و به منزله قدرتمندترین ابزار شکل‌گیری و شکل‌دهی آینده جامعه محسوب می‌شود.

امام جمعه تبریز هدف از ورود خود به مسئله تسریع در معرفی مدیرکل جدید آموزش و  پرورش آذربایجان‌شرقی را نجات از بلاتکلیفی دستگاه تعلیم و تربیت استان اعلام کرد و گفت: قرار بود امروز در خطبه های نماز جمعه تبریز مطالبی را در این ارتباط بیان کنم خوشبختانه امروز صبح استاندار آذربایجان شرقی در تماسی اعلام کردند که قرار شده شنبه دهم اردیبهشت مدیرکل جدید آموزش و  پرورش معرفی شود.

وی ادامه داد: همچنین صبح امروز( جمعه نهم اردیبهشت) معاون وزیر آموزش و  پرورش در تماسی اعلام کردند قرار بود روز شنبه دهم اردیبهشت مدیرکل جدید آموزش و پرورش آذربایجان شرقی معرفی شود اما با توجه به اینکه استاندار آذربایجان شرقی در این روز ماموریت خواهند بود مراسم معارفه روز یکشنه یازدهم اردیبهشت برگزار می‌شود.

آل هاشم تاکید کرد: هدف من از ورود به این حوزه خارج شدن آموزش و پرورش استان از بلاتکلیفی بود چون مدیرکل فعلی آموزش و پرورش وقتی می دید هر روز یک شایعه و مسئله‌ای و افرادی برای این پست مطرح می‌شوند دستش به کار نمی‌رفت، خدای نکرده دلیلی بر بی توجهی به خدمات مدیرکل فعلی آموزش و  پرورش نیست.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه هیچ وقت نمی‌خواهم در عزل و نصب‌ها دخالت داشته باشم، گفت: خوشبختانه بعد از سخنانم در خطبه‌ هفته گذشته برخی نمایندگان تبریز نیز در مصاحبه های خود اعلام کردند فقط گزینه پیشنهاد می‌دهیم تصمیم‌گیری اصلی در این ارتباط با وزارت آموزش و پرورش است.

وی تصریح کرد: هرکسی که می‌خواهد مدیرکل آموزش و پرورش معرفی شود توصیه می کنم از تمام نیروهای انقلاب در مدیریت خود استفاده کند.

انتهای پیام/